Will Patton z nowego Halloween zostanie złoczyńcą w serialu Swamp Thing

Obsada serialu Swamp Thing, który w przyszłym roku wyląduje na platformie DC Universe, powiększyła się o kolejnego aktora. W serialu pojawi się aktor Will Patton, którego możemy aktualnie oglądać na ekranach kin w filmie Halloween. Poznajcie szczegóły.

Will Patton wcieli się główny czarny charakter serialu znany jako Avery Sunderland. W swoim miasteczku Sunderland postrzegany jest jako dobry obywatel, który przyczynia się do rozwoju społeczności, ale pod płaszczykiem dobroczynności kryje swoje prywatne cele i będzie chciał wykorzystać moc tajemniczych bagien dla własnego zysku. W komiksach Avery Sunderland jest złoczyńcą małego kalibru, który toruje Potworowi z bagien drogę do jego klasycznych przeciwników, ale jak na razie nic nie wiadomo o pojawieniu się innego przeciwnika w serialowej adaptacji, a przynajmniej nie w pierwszym sezonie.

Premierę serialu zaplanowano na końcówkę maja przyszłego roku. W obsadzie serialu znajdują się: Jennifer Beals, Virginia Madsen, Will Patton, Crystal Reed, Maria Sten, Jeryl Prescott. Reżyserem serialu jest Len Wiseman.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. DC / Warner Bros.