Wojna Domowa - prezentacja komiksu

Po raz trzeci w Polsce do sprzedaży trafił jeden z najpopularniejszych komiksów Marvela, czyli Wojna Domowa. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont nowi fani komiksów mogą z łatwością sięgnąć po wydanie komiksu, który był do tej pory dostępny jedynie na rynku wtórnym. W dalszej części wpisu znajdziecie prezentację wideo oraz zdjęcia albumu.

Wojna Domowa to trzeci tytuł, który ukazał się w ramach nowej serii Klasyka Marvela. Już w styczniu jako kolejna pozycja z tej serii zadebiutuje komiks Anihilacja tom 1. Spis wszystkich tomów kolekcji wraz ze szczegółowymi zdjęciami oraz opisem znajdziecie tutaj: Klasyka Marvela - spis.

Komiksy z serii Klasyka Marvela wydawane są w twardej oprawie. W wydaniu Wojny Domowej oprócz zeszytów zbierających właściwą historię otrzymaliśmy komplet dwustronicowych okładek, okładek alternatywnych oraz szkice okładek alternatywnych.

PC081510.JPG

W starciu Iron Mana i Kapitana Ameryki chodzi o podstawowe wartości. I - jak to bywa w największych konfliktach - obaj bohaterowie mają rację. Na motywach tego komiksu powstał film Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

Historia została pierwotnie opublikowana w zeszytach Civil War vol. 1 #1-7, lipiec 2006 roku - luty 2007 roku.

Zdjęcia komiksu (po kliknięciu w obrazek możecie zobaczyć go w pełnej rozdzielczości)

Wojna Domowa (Civil War) Wojna Domowa (Civil War)

Wojna Domowa (Civil War) Wojna Domowa (Civil War)

Wojna Domowa (Civil War) Wojna Domowa (Civil War) Wojna Domowa (Civil War) Wojna Domowa (Civil War) Wojna Domowa (Civil War) Wojna Domowa (Civil War) Wojna Domowa (Civil War) Wojna Domowa (Civil War) Wojna Domowa (Civil War) Wojna Domowa (Civil War)

Prezentacja wideo

 

Specyfikacja

Scenariusz

Mark Millar

Rysunki

Steve McNiven

Przekład

Tomasz Sidorkiewicz

Oprawa

twarda

Liczba stron

208

Druk

Kolor

Dziękujemy wydawnictwu Egmont za dostarczenie komiksu.

źrodło: Egmont / Marvel