Zapowiedziano reboot filmu Czerwona Sonja

Studio Millenium Films oficjalnie potwierdziło, że powstanie reboot przebojowego filmu z lat osiemdziesiątych, Czerwona Sonja. Data premiery nie została jeszcze podana. 

Po raz pierwszy o Czerwonej Sonji mogliśmy usłyszeć w latach 30, XX wieku. Wtedy to w magazynie Weird Tales pojawiła się seria opowiadań autorstwa Roberta E. Howarda o legendarnej, rudowłosej wojowniczce. W 1985 roku na motywach historii stworzonej przez Howarda został zrealizowany film, w którym w głównych rolach wystąpili Brigitte Nielsen i Arnold Schwarzenegger. Ostatnio w mediach pojawiały się różne pogłoski o planowanym reboocie filmu, jednak nie były to żadne konkretne informacje. Sytuacja uległa jednak zmianie, za sprawą niedawnego wywiadu z producentem filmowym Avi Lernerem.

We have been waiting for the right time for this remake, and with the success of Wonder Woman, the audience has spoken. They want female heroes.

Czekaliśmy na właściwy czas, by zapowiedzieć ten remake i teraz za sprawą Wonder Woman wiemy, że publiczność chce oglądać superbohaterki.

Data premiery filmu nie została jeszcze ujawniona. Obecnie studio poszukuje odpowiedniej aktorki do odegrania roli Sonji. 

źródło: comicbookmovie.com / Millenium Films