Zdjęcia do 2. sezonu Punishera ruszą w tym miesiącu

Jak donosi portal Screen Rant zdjęcia do 2. sezonu serialu Marvel's The Punisher rozpoczną się już pod koniec tego miesiąca. Data premiery nie została jeszcze podana. 

Niedługo po premierze pierwszego sezonu Marvel's The Punisher dowiedzieliśmy się, że doczekamy się także drugiego sezonu serialu. Jak donoszą zachodnie media zdjęcia do kolejnej części historii Franka Castle'a ruszą już pod koniec tego miesiąca - 26 lutego. Co więcej dowiedzieliśmy się także, że scenariusz nadchodzącego sezonu będzie oparty na komiksie "The Slavers" Gartha Ennisa.

The Slavers pojawił się na rynku w latach 2005 - 2006 i jest przez fanów serii uznawany za jedną z najmroczniejszych historii Punishera. Fabuła komiksu opowiada o walce Franka Castle ze wschodnio-europejską grupą przestępczą zajmującą się porywaniem kobiet, które następnie są sprzedawane do domów publicznych. 

Data premiery 2. sezonu Marvel's The Punisher nie jest jeszcze znana. Ze spekulacji wynika jednak, że kolejna część serialu prawdopodobnie zadebiutuje na platformie Netflixa pod koniec tego roku lub na początku przyszłego. W roli głównej na pewno powróci Jon Bernthal

źródło: Screen Rant / Netflix / Marvel