10. sezon „The Walking Dead" zakończy się cliffhangerem

Powrót „Walking Dead" nadchodzi wielkimi krokami. Tymczasem, w najnowszym wywiadzie, showrunnerka serialu zapowiedziała, że przewidziany na kwiecień finał sezonu postawi na otwarte zakończenie, które płynnie poprowadzi widzów do 11. serii.

Angela Kang nie zdradza oczywiście, na czym polegać będzie finałowe zawieszenie akcji, ale zapowiada, że 10. sezon dołączy do klasyków cyklu takich jak pamiętny wybór niezidentyfikowanej ofiary przez Negana (w ostatniej scenie 6. sezonu):

Powiem tylko tyle, że mamy dla Was naprawdę dużo przygotowane, a na końcu tego wszystkiego będzie cliffhanger, nie zdradzając oczywiście, co konkretnie nim będzie. Ale mam nadzieję, że będzie to ekscytujące. 

Wszystko wskazuje, że w kolejnych odcinkach możemy zobaczyć Commonwealth – potężną sieć zbudowaną przez niemal 50 tysięcy ocalonych, którą autor Robert Kirkman wprowadził na ostatnim etapie komiksów. 

Serial „The Walking Dead” powróci po świątecznej przerwie z dziewiątym odcinkiem pod tytułem „Squeeze” na antenę AMC już w 23 lutego 2020 roku. W Polsce tradycyjnie zobaczymy go równo z premierą w USA, czyli 24 lutego o godzinie 03:00.

źródło: Comicbook.com / zdj. AMC