Wszystkie wpisy
Filmy

Doug Bradley, czyli oryginalny Pinhead mógł wystąpić w remake’u „Hellraisera”. Aktor podziękował

  • Jacek Werner
  • 0

Hulu w końcu zdecydowało się pokazać fanom pełny zwiastun nowego podejścia do „Hellraisera” i wygląda na to, że wraz z nim kampania promocyjna wreszcie zaczęła się rozkręcać. W nowym wywiadzie, reżyser remake'u przyznał, że niewiele brakowało, by w filmie pojawił się oryginalny odtwórca roli Pinheada, Doug Bradley.

Czytaj więcej
Filmy

Idris Elba patrzy w lustro i nie widzi Jamesa Bonda. A rola 007 to zobowiązanie na minimum dekadę – tłumaczą producenci

  • Jacek Werner
  • 0

Poszukiwania nowego Jamesa Bonda to temat, który z rzadka opuszcza ostatnimi czasy nagłówki. O wyzwaniach wiążących się z kreacją agenta 007 opowiedzieli w nowym wywiadzie producenci franczyzy. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Idris Elba, jeden z najpopularniejszych kandydatów do objęcia kultowej roli, nie jest zainteresowany ubieganiem się o casting.

Czytaj więcej
Seriale

Powstanie remake „Skanerów” Davida Cronenberg. Za serialową przeróbkę odpowie HBO

  • Jacek Werner
  • 0

Kultowy dreszczowiec science fiction Davida Cronenberga doczeka się serialowej przeróbki od HBO. „Skanerzy” to kolejny tego rodzaju projekt po powstającym obecnie remake'u „Nierozłącznych” z Rachel Weisz. Jako showrunner i scenarzysta, za nową wersję „Skanerów” odpowie William Bridges, współtwórca „Czarnego lustra”. Co istotne, z produkcją powiązany będzie sam Cronenberg.

Czytaj więcej
Filmy

Nowy film twórcy „Possessora” z najwyższym ograniczeniem wiekowym. Dystrybutor planuje odwołanie

  • Jacek Werner
  • 0

Wygląda na to, że Brandon Cronenberg, reżyser kontrowersyjnego thrillera „Possessor” i zarazem syn Davida Cronenberga znowu zszokuje widownie. Ujawniono właśnie kategorię wiekową jego następnego filmu. „Infinity Pool” z głównymi rolami Alexandra Skarsgårda („Wiking”) i Mii Goth („X”) sklasyfikowano jako produkcję przeznaczoną wyłącznie dla dorosłych widzów.

Czytaj więcej