Wszystkie wpisy
Filmy

Drugie „Uncharted” z Tomem Hollandem coraz bliżej. Scenariusz już gotowy

  • Jacek Werner
  • 0

W następstwie zakończenia hollywoodzkich strajków odwieszono przygotowania wielu flagowych pełnometrażowych projektów. Wygląda na to, że pomiędzy nimi znalazł się zapowiadany od dłuższego czasu sequel widowiska „Uncharted”. W nowym wywiadzie aktor Mark Wahlberg, który wcielał się w znaną z oryginalnych gier postać Sully'ego potwierdził, że przygotowania do realizacji toczą się pełną parą. 

Czytaj więcej
Filmy

Blade powraca! Łowca wampirów z komiksów Marvela doczeka się nowej gry [ZWIASTUN]

  • Jacek Werner
  • 0

Choć na premierę nowego filmowego „Blade'a” z roku na rok trzeba czekać coraz dłużej, fani komiksowego łowcy wampirów Marvela doczekają się nowej gry wideo. Podczas gali The Game Awards 2023 odsłonięto pierwszy zwiastun produkcji szykowanej dla przez Bethesdę i położone w Lyonie studio Arkane, mające w dorobku znakomicie przyjęte tytuły pokroju „Dishonored” czy „Deathloop”.

Czytaj więcej
Filmy

Warner zarobi na kontrowersji wokół „Coyote vs. Acme”? O prawa do filmu walczą największe wytwórnie

  • Jacek Werner
  • 0

David Zaslav znalazł idealną metodę na oddłużanie Warner Bros. Discovery. Trzeba tylko skreślić plany na pokazywanie gotowego filmu celem uzyskania korzyści podatkowych, wzbudzić tym medialną burzę w obronie projektu, przeczekać parę dni i ogłosić, że z kontrowersyjnej decyzji wytwórnia jednak się wycofuje. Z jednym tylko „ale”: prawa do dystrybucji widowiska będącego tematem gorącej viralowej dyskusji są od teraz na sprzedaż. Za niemałą kwotę.

Czytaj więcej
Filmy

Twórcy „Uciekaj!” i „Death Stranding” łączą siły! Oto pierwsza zapowiedź gry Jordana Peele’a i Hidea Kojimy

  • Jacek Werner
  • 0

Choć z jego współpracy z Guillermo del Toro nie wyniknął upragniony przez fanów reboot „Silent Hilla”, legendarny projektant gier wideo Hideo Kojima połączył siły z innym cenionym filmowcem. Przy okazji gali The Game Awards 2023 do sieci zawitała pierwsza zapowiedź gry „OD”, który wiceprezes Konami szykuje z samym Jordanem Peele'em („Uciekaj!”, „Nie!”).

Czytaj więcej