3. sezon „Białego Lotosu” zachwyci obsadą?! Woody Harrelson i inne gwiazdy

Trzeci sezon „Białego Lotosu” zapowiada się rewelacyjnie już na etapie samego kompletowania obsady. Wygląda na to, że w nowych odcinkach zobaczymy zdecydowanie więcej głośnych nazwisk. Z produkcją HBO łączeni są między innymi Woody Harrelson i Carrie Coon.

Trzeci sezon „Białego Lotosu” w 2025 roku na HBO Max. Gwiazdy łączone z produkcją

Platforma Max przygotowuje się do stworzenia trzeciego już sezonu swojej cenione antologii „Biały Lotos”. W nowych odcinkach jedną z głównych ról ma odegrać Natasha Rothwell wcielająca się w debiutanckim sezonie w Belindę, pracowniczkę luksusowego hotelu na Hawajach. Oprócz niej na ekranie pojawi się jednak sporo nowych twarzy i wygląda na to, że będą to wyjątkowo rozpoznawalne oblicza.

Z najnowszych przecieków wynika, że HBO postanowiło przyciągnąć do trzeciego sezonu kilka głośnych nazwisk. Jedną z głównych ról w nowej odsłonie „Białego Lotosu” mają odegrać: Woody Harrelson, którego widzom HBO nie trzeba przedstawiać – aktor zagrał między innymi w pierwszym sezonie „Detektywa”, a ostatnio pojawił się w produkcji „Hydraulicy z Białego Domu”. Z serialem łączona jest też Michelle Monaghan towarzysząca Harrelsonowi w pierwszym sezonie „Detektywa” oraz inna gwiazda HBO, Carrie Coon znana z „Pozostawionych” oraz „Pozłacanego wieku”.

Jason Isaacs Leslie Bibb Walton Goggins

Na pozostałą obsadę mają złożyć się z kolei: Walton Goggins znany z „Nienawistnej ósemki”, a także: Jason Isaacs grający przez lata w serii o Harrym Potterze, Patrick Schwarzenegger („Pokolenie V”), Sam Nivola („Biały szum”), Sarah Catherine Hook („Obecność 3”), Aimee Lou Wood („Sex Education”, „Życie”), Leslie Bibb („Iron Man”).

Zdjęcia do serialu mają ruszyć w ciągu najbliższych miesięcy. Trzeci sezon będzie dłuższy, większy i bardziej nieobliczalny od poprzednich odsłon – zapowiadał twórca. Nowe odcinki zabiorą widzów do Azji Południowo-Wschodniej, a dokładnie – do Tajlandii, którą showrunner Mike White chce wykorzystać w kontekście „satyrycznego spojrzenia na temat śmierci, spirytualizmu i wschodnich wierzeń”.

źródło: Deuxmoi / zdj. depositphotos