4. sezon serialu „Sex Education” będzie ostatnim! Mamy pierwszą zapowiedź. Kogo zabraknie w nowej serii?

Netflix opublikował premierową zapowiedź czwartego, a zarazem finalnego sezonu serialu „Sex Education”. Produkcja, która jest jednym z największych odcinkowych hitów platformy, dobiegnie końca jesienią tego roku. Rzućcie okiem, jak zapowiada się ostatnia porcja epizodów.

Sex Education” powraca po raz ostatni. Kogo zabraknie w nowej serii? Kto powróci?

Do tej pory nie wiadomo było, czy Netflix zdecyduje się przedłużyć „Sex Education” o kolejne serie. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy z produkcją zdecydowała pożegnać się część obsady, w tym m.in. Emma Mackey (serialowa Maeve) czy Ncuti Gatwa (Eric). Aktorzy zakomunikowali mediom, że czwarty sezon będzie ostatnim, w którym ich zobaczymy.

Oficjalnie wiemy już też, że w nowym sezonie nie powrócą: Patricia Allison (Ola Nyman), Simone Ashley (Olivia Hanan), Tanya Reynolds (Lily Iglehart) oraz Anne-Marie Duff (matka Maeve). Obok Mackey i Gatwy obsadę 4. sezonu tworzyć będą m.in. Asa Butterfield (Otis), Gillian Anderson (Jean), Connor Swindells (Adam), Kedar Williams-Stirling (Jackson), Mimi Keene (Ruby) i Aimee Lou Wood (Aimee).

Sprawdź też: Ten polski film familijny skradł serca widzów na całym świecie. Teraz powstaje druga część

Kiedy premiera 4. sezonu „Sex Education”?

Data premiery 4. sezonu serialu „Sex Education” została wyznaczona na 21 września.

Źródło i zdj. Netflix