5 hitów od Prime Video – Spider-Man, głośny film akcji, horror i coś dla najmłodszych

Na drugą połowę stycznia platforma Prime Video przygotowała dla swoich widzów kilka filmowych premier na licencji. W ofercie serwisu pojawi się między innymi najnowszy film z przygodami Spider-Mana granego przez Toma Hollanda. Znajdzie się też coś dla fanów grozy i kina akcji.

Co obejrzeć? Kolejny akcyjniak z Gerardem Butlerem w streamingu!

Na najbliższą niedzielę platforma Prime Video przygotowała filmową premierę skierowaną do miłośników kina akcji. W serwisie pojawi się wówczas „Przerwany lot”, którego gwiazdorem jest Gerard Butler, aktor kojarzony z takich tytułów jak „300 czy „Olimp w ogniu.

Produkcja w reżyserii Jean-Françoisa Richeta („Władca Paryża”) opowiada historię Raya Torrance'a (w tej roli Butler), pilota linii lotniczych, który zdołał odratować samolot przed katastrofą, ale jednocześnie wylądował na terenie zajętym przez piratów, którzy planują porwać pasażerów dla okupu. Bohater musi powstrzymać napastników na tyle długo, by miejsce awaryjnego lądowania zdążyły zlokalizować międzynarodowe władze

Trochę grozy dla dorosłych i nowe animacje dla najmłodszych na Prime Video

Już we wtorek swoją premierę będzie miał natomiast jeden z najlepiej przyjętych horrorów 2022 roku, czyli „Czarny telefon”. Dreszczowiec na motywach opowiadania Joego Hilla wyreżyserował Scott Derrickson, a główną rolę zagrał Ethan Hawke. Ostatnio potwierdzono, że film doczeka się kontynuacji. Bohaterem produkcji jest Finney Shaw, nieśmiały, ale bystry 13-letni chłopiec, który zostaje porwany przez sadystycznego mordercę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyk na niewiele się zda. Kiedy odłączony telefon na ścianie zaczyna dzwonić, Finney odkrywa, że słyszy głosy poprzednich ofiar mordercy.

Na platformie pojawią się też filmy skierowane do zdecydowanie młodszych odbiorców. Prime Video pokaże swoim widzom jedne z ostatnich kinowych przebojów studia Universal Pictures, czyli „Pan Wilk i Spółka” oraz „Minionki: Wejście Gru”. Listę styczniowych premier filmowych uzupełni superbohaterski megahit „Spider-Man: Bez drogi do domu”.

Amazon Prime Video filmy do obejrzenia w styczniu:

  • Przerwany lot – 21 stycznia
  • Czarny telefon – 23 stycznia
  • Pan Wilk i Spółka – 27 stycznia
  • Minionki: Wejście Gru – 30 stycznia
  • Spider-Man: Bez drogi do domu – 31 stycznia

zdj. depositphotos