A jednak! Kim Cattrall pojawi się w drugim sezonie serialu „I tak po prostu”. Co wiemy o jej powrocie?

Bohaterki kultowego „Seksu w wielkim mieście” powróciły na ekrany za sprawą serialu „I tak po prostu”, ale w pierwszym sezonie zabrakło postaci granej przez Kim Cattrall. Aktorka nie pojawiła się w produkcji ze względu na swój konflikt z główną gwiazdą serialu, ale okazuje się, że dała się ostatecznie przekonać do wystąpienia w drugiej serii!

Kim Cattrall pojawi się w drugim sezonie serialu „I tak po prostu

Cattrall od lat nie ukrywała nie tylko swojego zmęczenia udziałem w serialu oraz filmowych kontynuacjach, ale i nie szczędziła też uwag pod adresem jej relacji z główną gwiazdą serialu, Sarah Jessiką Parker. Relację Parker i Cattrall popsuła rywalizacja o wynagrodzenie za udział w oryginalnym serialu. Po tym, jak główna gwiazda otrzymała podwyżkę, zwiększenia wynagrodzenia domagała się też Kim Cattrall. W pewnym momencie doszło nawet do tego, że Parker i Cattrall nie odzywały się do siebie na planie drugiej z filmowych kontynuacji. Kim Cattrall nie zamierzała więc wracać do roli Samanthy w serialowym sequelu i faktycznie nie znalazła się w pierwszym sezonie „I tak po prostu”. Twórcy zostawili jednak sobie furtkę umożliwiającą powrót bohaterki i nawet wprowadzili jej interakcję z Carrie – obie bohaterki wysyłały sobie wiadomości SMS w trakcie wydarzeń z pierwszej serii.

Sprawdź też: Timothy Olyphant wraca do kultowej roli sprzed lat. Oto pełny zwiastun kontynuacji „Justified: Bez przebaczenia”.

I jak się okazało, był to dobry ruch ze strony scenarzystów, bo Kim Cattrall pojawi się w drugim sezonie serialu, aby powtórzyć rolę Samanthy. Nie będzie to jednak duży występ, a jedynie krótkie cameo. Bohaterka pojawi się na krótko w finale drugiego sezonu i zobaczymy ją w samochodzie najprawdopodobniej sena będzie miała miejsce w Nowym Jorku po powrocie Smanthy z Paryża. Cattrall nie spotkała na planie pozostałych gwiazd „I tak po prostu” i nie miała nawet kontaktu z showrunnerem Michaelem Patrickiem Kingiem. Ma być to jednak scena, która umożliwi pełnoprawny powrót bohaterki jeśli HBO Max zdecyduje się na zamówienie trzeciego sezonu serialu.

Drugi sezon serialu „I tak po prostu” pojawi się na platformie HBO Max już 22 czerwca.

źródło: deadline.com / zdj. HBO