A24 przedstawia kolejne krwawe widowisko. Zwiastun i plakat slashera „Bodies Bodies Bodies”

Wytwórnia A24 odpowiadająca za szereg najlepszych awangardowych dreszczowców ostatnich lat, udostępniła w sieci pierwszy plakat i zwiastun  slashera „Bodies, Bodies, Bodies”. Główne role grają Pete Davidson („Saturday Night Live”) i Maria Bakalova („Borat 2”).

Film charakteryzowany jest jako jest jako mocny thriller i „zakamuflowany slasher”. Za wyreżyserowanie filmu odpowiada Halina Reijn („Instynkt”). Produkcją zajął się David Hinojosa ze studia 2AM. Poniżej oficjalny opis fabuły.

Grupa dwudziestolatków zbiera się na imprezę z okazji szalejącego na zewnątrz huraganu. Krótko po tym, jak bohaterowie spotykają się w odsuniętej od reszty świata rodzinnej posiadłości, niewinna z początku gra staje się zabójcza. To będzie świeże i zabawne połączenie dźgania w plecy, fałszywych przyjaźni i pewnej imprezy, która potoczyła się bardzo, ale to bardzo nie tak, jak powinna.

W serwisie Rotten Tomatoes „Bodies Bodies Bodies” zebrało na ten moment 21 recenzji i cieszy się obecnie bardzo wysokim wynikiem aż 95% pozytywnych opinii. Poza Davidsonem i Bakalovą, w filmie pojawią się jeszcze między innymi Amandla Stenberg, Myha'la Herrold, Rachel Sennott, Chase Sui Wonders i Lee Pace. 

Na ekranach amerykańskich kin produkcja zadebiutuje 5 sierpnia tego roku.  

E992E622-D63A-4342-999F-EA08029F72E6.jpeg

zdj. A24