Absolutny HIT APPLE TV+ wraca z 3. sezonem! Co wydarzy się w „The Morning Show”?

Platforma Apple TV+ podzieliła się debiutancką zapowiedzią 3. sezonu jednego z największych serialowych hitów streamera. Do emisji niebawem powróci gwiazdorski „The Morning Show”, a wraz z nim starzy i nowi bohaterowie. Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się po kolejnej porcji odcinków.

W 3. sezonie przyszłość stacji zostaje poddana w wątpliwość, a lojalność pracowników zostaje wystawiona na wielką próbę, gdy gigant technologiczny zaczyna interesować się UBAWszystko to sprawia, że dochodzi do zawierania nieoczekiwany sojuszy, prywatne sekrety stają się bronią, a każdy z bohaterów zostaje zmuszony do skonfrontowania się ze swoimi podstawowymi wartościami zarówno w redakcji, jak i poza nią.

Sprawdź też: Obcy kontynuują ziemską napaść na Apple TV+. Zwiastun 2. sezonu „Inwazji”

W trzecim sezonie do swoich ról wracają: Julianna Marguiles, Jennifer AnistonReese Witherspoon, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Bel Powley, Desean Terry, Janina Gavankar, Tom Irwin, Marcia Gay Harden, Ruairi O’Connor, Hasan Minhaj, Holland Taylor, Tara Karsian i Valeria Golino.

Od trzeciego sezonu w „The Morning Show” pojawiać będą się również: Jon HammNatalie Morales, Nicole Beharie, Tig Notaro oraz Stephen Fry. Premierę trzeciego sezonu serialu wyznaczono na platformie Apple TV+ już na 13 września. Na nową serię złoży się 10 odcinków. Dodajmy, że 4. sezon streamer zamówił w maju tego roku.

Zdj. Apple TV+