Adam Sandler został jaszczurką w filmie Netfliksa! Czy to będzie kolejny hit dla całej rodziny?

Do sieci trafił zwiastun nowego animowanego filmu Netfliksa, w którym Adam Sandler udziela głosu tytułowemu bohaterowi. Jego postać to jaszczurka „Leo” będąca szkolnym zwierzakiem jednej z podstawówek. Pech chciał, że w wieku 74 lat gad zaczyna rozmyślać o końcu swych dni. Sprawdźcie, jak zapowiada się obraz dla całej rodziny.

Leo od dziesięcioleci tkwi w tej samej klasie na Florydzie ze swoim kolegą z terrarium, żółwiem (w tej roli Bill Burr). Kiedy dowiaduje się, że w zanadrzu została mu tylko jedna wiosna, planuje ucieczkę, aby doświadczyć życia na zewnątrz. Zamiast tego zostaje wciągnięty w problemy swoich uczniów oraz nieznośnego nauczyciela zastępczego. Efekt końcowy tej przygody będzie niespodziewanie satysfakcjonujący

Sprawdź też: Tego serialu na Netflix nikt się nie spodziewał! Przez lata był wielkim hitem TVP

Reżyserami „Leo” są: Robert Marianetti, Robert Smigel oraz David Wachtenheim. Sandler napisał scenariusz do animowanej komedii wraz z Paulem Sado oraz Smigelem. Gwiazdor kina związany z Netfliksem wyprodukował film za pośrednictwem własnej firmy i zaprosił do współpracy najważniejszych członków swojej rodziny - żonę Jackie oraz swe córki Sunny i Sadie, które udzieliły głosu innym bohaterom.

Jaszczurkę Leo poznamy już 21 listopada na Netfliksie.

Źródło i zdj. Netflix