Tego serialu na Netflix nikt się nie spodziewał! Przez lata był wielkim hitem TVP

Netflix znowu zaskoczy polskich widzów. Na platformie pojawi się niedługo jeden z największych serialowych hitów TVP. Do widzów streamingowego serwisu zawita już za chwilę komediowa seria „Rodzinka.pl” z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem w rolach głównych!

Rodzinka.pl” od TVP trafi na platformę Netflix!

Na platformie Netflix w ostatnich latach pojawiło się wiele polskich seriali emitowanych i produkowanych przez TVP, ale nikt nie spodziewał się, że w serwisie pojawi się akurat ten tytuł. Okazuje się jednak, że współpraca na linii Netflix-TVP cały czas ma się bardzo dobrze i już w sierpniu otrzymamy tego kolejny dowód. Na 31 sierpnia wyznaczono bowiem na Netfliksie premierę serialu „Rodzinka.pl”. Komediowa produkcja przez lata była wielkim hitem stacji TVP2 i doczekała się aż 16 sezonów, które przyniosły 287 odcinków. Jak na razie nie wiemy jeszcze, czy Netflix pokaże wszystkie sezony serialu. Niewykluczone, że na początku do serwisu trafi kilka pierwszych serii, a kolejne zostaną dodane w późniejszym terminie.

Koniecznie sprawdź:

Serial reżyserowany przez Patricka Yokę emitowany był przez ponad dziewięć lat od marca 2011 do maja 2020 roku. Produkcja opowiada o pięcioosobowej rodzinie Boskich mieszkającej na warszawskim osiedlu domków jednorodzinnych. Głównymi bohaterami serialu są Natalia (Małgorzata Kożuchowska), szefowa wydawnictwa pism kobiecych oraz Ludwik (Tomasz Karolak) pracujący jako architekt. Oboje próbują razem łączyć kariery zawodowe z wychowaniem trzech synów: Tomka (Maciej Musiał), Kubę (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski).

Netflix pokazywał swoim widzom już takie seriale TVP jak chociażby „Wojenne dziewczyny”, „O mnie się nie martw”, „Paradoks”, oraz cieszące się największą popularnością „Ranczo”.

zdj. Netflix