AFC Richmond wraca do gry! Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu „Teda Lasso”

W mediach społecznościowych Apple'a pojawił się nowy wpis poświęcony kolejnym odcinkom nagradzanego komediowego dramatu „Ted Lasso”. Prace zdjęciowe nad nad zapowiedzianym trzecim sezonem serialu właśnie wystartowały.

Przypomnijmny, że za realizację nowego „Teda Lasso” twórcy zabrali się z paromiesięcznym opóźnieniem względem pierwotnego grafiku. Jeszcze w zeszłym roku mówiło się o styczniowym starcie zdjęć. Ostatecznie jednak, do wszczęcia produkcji trzeciego sezonu doszło dopiero teraz, o czym Apple TV+ napisało na Twitterze. Rzućcie okiem na oryginalny wpis poniżej. 

Według ubiegłorocznych zapowiedzi samego Billa Lawrence'a, współtwórcy serialu, następne odcinki zadebiutują w ofercie usługi streamingowej Apple'a w okolicach sierpnia tego roku. Na ten moment nie wiemy, czy trzeci sezon okaże się ostatnim spotkaniem z drużyną AFC Richmond. Do takiego zamysłu Lawerence odniósł się w wywiadzie kilka miesięcy temu. Showrunner „Lasso” wyjaśnił wówczas, że ogromna popularność serii nie zmieniła oryginalnych planów na zakończenie głównego wątku. Twórcy są jednak otwarci na kontynuowanie historii amerykańskiego trenera, w przypadku zainteresowania ze strony streamera.    

Nawet jeśli „Ted Lasso” potrwa dłużej to historia, którą opowiadają nasi scenarzyści, ma początek, środek i koniec dla tych trzech pierwszych sezonów. (...) Więc być może powędruje po tym w inne miejsca. 

Źrodło: Collider / zdj. Apple