„Agenci T.A.R.C.Z.Y.” finałowy sezon – zwiastun jedenastego odcinka

W nocy ze środy na czwartek w USA zadebiutował dziesiąty odcinek finałowego sezonu serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”. Co czeka nas w jedenastym epizodzie siódmej serii? Zobaczcie jego zwiastun.

Jedenasty odcinek pod tytułem Brand New Day” będzie miał premierę 5 sierpnia. Finałowy sezon będzie składał się z trzynastu epizodów.

W finale poprzedniego sezonu bohaterowie po pokonaniu głównego zagrożenia spotkali się na pokładzie statku powietrznego Zefir z agentką Jemmą, aby przenieść się w bezpieczne miejsce, tuż przed tym, jak Łowcy Czasu zniszczyli świątynie Majów. Okazało się jednak, że przed tytułowymi Agentami stoi kolejna ważna misja do wykonania. Pytanie brzmi nie „gdzie”, ale „kiedy” wysłał ich tym razem agent Fitz? Ostatnie sceny 6. sezonu pokazały widzom, jak statek Zefir zbliża się do Nowego Jorku, ale nie do takiego, który znamy, ale w czasy, gdy Empire State Bulding, był w trakcie budowy. Dodatkowo do życia ponownie został powołany agent Phil Coulson, jako ostateczna wersja LMD (Live Model Decoy

zdj. Marvel / ABC