„Ahsoka” powraca w nowej zapowiedzi serialu. Znamy czas trwania pierwszych odcinków

Do debiutu „Ahsoki” na platformie Disney+ pozostają nieco ponad dwa tygodnie. Z tej okazji do sieci trafiła kolejna zapowiedź serialu, w której możecie zobaczyć kilka niewidzianych wcześniej ujęć. Przy okazji poznaliśmy też czas trwania dwóch premierowych epizodów. Rzućcie okiem.

Ahsoka” zmierza do oferty Disney+. Wiemy, ile potrwa premiera!

Powracająca do kreacji Ahsoki Rosario Dawson (aktorkę mogliśmy oglądać w „The Mandalorian”) bada nowe zagrożenie dla galaktyki, które pojawiło się po upadku Imperium. Dla protagonistki oznacza to przede wszystkim podążanie za śladem Wielkiego Admirała Thrawna (w tej roli Lars Mikkelsen). Serial rozgrywający się po wydarzeniach z „Powrotu Jedi” jest jednocześnie kontynuacją animacji „Star Wars: Rebelianci”.

Wraz z Dawson i Mikkelsenem obsadę „Ahsoki” tworzą m.in. Natasha Liu Bordizzo jako Sabine Wren, Mary Elizabeth Winstead jako Syndulli, a także Hayden Christensen w roli Anakina. Autorem skryptu do serialu jest Dave Filoni, jeden z głównych twórców animacji „Wojny Klonów” i „Rebelianci”. Obok niego projekt stworzył Jon Favreau („The Mandalorian”).

W dniu premiery serialu widzowie otrzymają dwa pierwsze epizody i zanosi się na to, że debiut będzie okazały, gdyż łączny czas trwania dwuodcinkowego startu potrwa aż 1 godzinę i 36 minut. Informacja o długości premiery pochodzi od wiarygodnego źródła, które powołało się na pokaz prasowy. Na ten moment nie wiemy jednak, jak długo mogą trwać poszczególne odcinki. Zakładając, że ich długość będzie zbliżona, średnio wyjdzie nam ok. 48 minut na odcinek.

Sprawdź też: Zamiast 4. sezonu „The Mandalorian” dostaniemy kinowy film? Zaskakująca plotka o serialu Disney+

Kiedy premiera serialu „Ahsoka”? Ile odcinków zobaczymy?

Przypomnijmy, że „Ahsoka” zadebiutuje w ofercie platformy streamingowej Disney+ już 23 sierpnia. Na całość sezonu złoży się 8 odcinków.

Źródło: Twitter / Zdj. Disney+