Akcja nowego Batmana będzie osadzona w latach 90. ubiegłego wieku?

Fani Mrocznego Rycerza od kilku miesięcy zastanawiają się, jak będzie wyglądał nowy film o przygodach najpopularniejszego bohatera DC Comics, którego reżyserem jest Matt Reeves. Dzisiaj pojawiła się plotka sugerująca, że akcja produkcji zostanie osadzona na długo przed aktualnymi wydarzeniami z filmowego uniwersum DC. Poznajcie szczegóły.

Niedawno ogłoszono, że Ben Affleck nie powróci jako Mroczny Rycerz w nowym filmie Reevesa, a fabuła skupi się na młodym Batmanie, który będzie dopiero na początku swojej superbohaterskiej drogi. W sieci pojawiło się już mnóstwo plotek na temat tego, kto może zagrać nowego obrońcę Gotham, ale żadna z nich nie została jeszcze w żaden sposób potwierdzona przez studio. Wiemy jedynie, że aktor wcielający się w nowego Bruce'a Wayne'a ma być o około 15-20 lat młodszy od Bena Afflecka, co pozwoli mu na granie Batmana w kilku kolejnych produkcjach z uniwersum DC Comics.

Dzisiaj pojawiła się plotka sugerująca, że ze względu na przedstawienie młodego Batmana akcja filmu zostanie osadzona w latach 90. ubiegłego wieku i będzie skupiała się skomplikowanej sprawie kryminalnej, która utwierdzi widzów w przekonaniu, że Mroczny Rycerz naprawdę zasługuje na miano najlepszego detektywa na świecie.

Solowy Batman zawita do kin 25 czerwca 2021 roku. Za jego scenariusz i reżyserię odpowiedzialny będzie Matt Reeves, który zapewniał, że na ekranie zobaczymy nie jednego, a kilku kultowych złoczyńców z bogatej galerii łotrów. Prace na planie nowego Batmana mają wystartować pod koniec bieżącego roku.

źródło: Screenrant.com / zdj. Warner Bros. / DC Comics