Aktorka z „Shameless – Niepokornych” zastąpi Reinę Hardesty w spin-offie „The Boys”

Rozpoczęło się uzupełnianie ubytków w obsadzie spin-offu „The Boys”, planowanego przez Amazon Prime. Po tym jak angaż w serialu o szkole dla nastoletnich superbohaterów utraciła Reina Hardesty i dwie inne pierwszoplanowe gwiazdy, wytwórnia zatrudniła do produkcji nowych aktorów. Wspominaną aktorkę zastąpi London Thor, znana z „Shameless – Niepokorni”.

Spin-off opisywany jest jako pełen humoru i przemocy serial utrzymany w tonie „The Boys”. Akcja zostanie osadzona na jedynej amerykańskiej uczelni przeznaczonej dla młodych superbohaterów. Zobaczymy, jak młodzi herosi wchodzą w dorosłe życie i walczą o kontrakty w największych miastach, gdy na próbę wystawione zostają ich moralne, fizyczne i seksualne granice.

Zwolnienie Hardesty wiązało się z dużymi zmianami w scenariuszu, które pociągnęło za sobą dołączenie do serialu nowych showrunnerekMichele Fazekas i Tarze Butters. Rola, w której pierwotnie obsadzono Hardesty została w ostatnich miesiącach gruntownie przepisana, co poskutkowało koniecznością zastąpienia aktorki. Teraz, dowiedzieliśmy się, że jej rolę przejęła London Thor, znana z roli w serialu „Shameless” stacji Showtime. Z kolei zwolnionego z obsady Shane'a Paula McGhie zastąpi Chance Perdomo („Chilling Adventures of Sabrina”). W ramach nowego raportu ujawniono też, że do spin-offu dołączyli: Derek Luh („Shining Vale”), Asa Germann („Caviar”) i Shelley Conn („Bridgertonowie”). Dodajmy, że spośród ogłoszonej w ubiegłym roku obsady z produkcją wciąż powiązane są Jaz Sinclair, Lizzie Broadway i Maddie Phillips

Sprawdź też: Będzie 2. sezon komedio-horroru „Shining Vale”. W głownej roli powróci Courtney Cox

Piecze nad serialem jako jego producenci sprawują Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg i Garth Ennis. Oryginalny tekst do spin-offu napisał Craig Rosenberg (producent wykonawczy „The Boys”). Obie showrunnerki mają w dorobku pracę przy serii „Agentka Carter” od Marvel Studios.

Źródło: Variety / zdj. Showtime