Aktorka ze „Współczesnej rodziny” zagra główną rolę w nowej komedii Universala

Julie Bowen, znana między innymi z obsady „Współczesnej rodziny”, dołączyła do nowej komediowej produkcji studia Universal Television, przewidzianej dla stacji NBC. Aktorka będzie też producentką wykonawczą projektu.

Niezatytułowany jeszcze serial komediowy ma opowiedzieć o Lulu Wallace (w tej roli Bowen), która traci pracę w agencji PR i przechodzi przez chaotyczne rozstanie z wieloletnim partnerem. Bohaterka wraca do rodzinnego miasta, żeby przegrupować się i zebrać siły. Na miejscu pomaga ojcu, podstarzałemu iluzjoniście w odratowaniu lokalnej atrakcji, Magicznego Dworu, przed wyburzeniem. 

Scenariusz serialu napisał Steve Basilone, autor „Goldbergów”. Jednym z producentów wykonawczych jest też Justin Willman („Magic for Humans”, „Baking Impossible”). Przypomnijmy, że nowa komedia będzie następnym projektem, który Bowen zrealizuje ekskluzywnie z Universalem. W zeszłym roku jej firma Bowen & Sons przygotowała dla firmy pilotażowy odcinek serialu „The Big Bad Wolfie”. Na ten moment nie wiemy, czy produkcja doczekała się przedłużenia na pełnoprawny sezon.

źródło: Deadline / zdj. Netflix