Alexandra Daddario jako główna bohaterka „Czarownic z rodu Mayfair”. Oto pierwsze zdjęcia z nowej ekranizacji Anne Rice

AMC powoli rozkręca promocję drugiego serialu opartego na dorobku Anne Rice, pisarki znanej przede wszystkim za sprawą „Wywiadu z wampirem”. Choć bliżej widzów znajduje się serial oparty właśnie na „Wywiadzie”, w następnej kolejności na ekranie ożyją też „Dzieje czarownic z rodu Mayfair”. Rzućcie okiem na nowe zdjęcia z tej produkcji.

Serial opowie historię bystrej młodej neurochirurg (w tej roli obsadzono Alexandrę Daddario), która odkrywa, że jest dziedziczką rodu czarownic. Usiłując poradzić sobie ze swoimi nowo odkrytymi mocami, bohaterka musi znaleźć sposób na pogodzenie się ze złowieszczą istotą, która przez pokolenia prześladowała jej przodków. 

Poza Daddario w obsadzie są też Tongayi Chirisa („Palm Springs”), Jack Huston („Fargo”), Annabeth Gish („Nocna msza”), Beth Grant („Rain Man”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”), Erica Gimpel („God Friended Me”, „Black Lightning”) i Jen Richards („Her Story”). Jako producentki wykonawcze i scenarzystki, serię opracowują Esta Spalding („Masters of Sex”) oraz Michelle Ashford („Pacyfik”). „Mayfair Witches” trafi do ramówki AMC oraz katalogu platformy streamingowej AMC+

Sprawdź też: Timothée Chalamet rusza w podróż przez Amerykę. Oto pierwszy teaser romantycznego dreszczowca „Bones & All”

Za kamerą pierwszego odcinka serialu znalazła się Axelle Carolyn, która w ciagu ostatnich lat odpowiadała za wybrane odcinki takich telewizyjnych dreszczowców, jak „American Horror Story”, „Nawiedzony dwór w Bly” i „Creepshow”. Z kolei zdjęciowcem przy serii został Joseph Gallagher („Masters of Sex”, „Goldbergowie”). 

Mayfair-Witches-Jack-Huston.jpg

Mayfair-Witches-3.jpg

Mayfair-Witches-2.jpg

Mayfair-Witches-1.jpg

zdj. AMC