Alternatywna drużyna Avengers pojawi się w filmie „Doktor Strange 2”?

Najnowszy film Marvela opowiadający o przygodach Doktora Strange'a, w którym zanurzymy się w multiwersum stał się w ostatnich miesiącach obiektem wielu plotek i domysłów fanów. Do ich grona dołączyła właśnie kolejna szalona teoria, która sugeruje, że na ekranie możemy zobaczyć nową wersję drużyny Avengers.

Wiemy, że przeprowadzane w ostatnich tygodniach dokrętki do filmu „Doktor Strange w multiwersum obłędu” miały na celu przede wszystkim dodanie wielu gościnnych występów, ale to, kto finalnie pojawi się na ekranie, pozostaje wciąż tajemnicą. W ramach spekulacji z filmem łączeni są zarówno nowe, jak i powracające postacie ze świata MCU oraz poprzednich produkcji spod znaku X-Menów. Najnowsze poruszenie wśród fanów czekających na produkcję „Doktor Strange 2” wywołał opis oficjalnie sygnowanej przez Marvela koszulki, który sugeruje, że na ekranie możemy zobaczyć alternatywną wersję drużynę Avengers pochodzącą z jednego z wielu światów.

Przeżyj zupełnie nową przygodę z Doktorem Stephenem Strange'em dzięki filmowi „Doktor Strange w multiwersum obłędu” od Marvel Studios. Ta koszulka Avengers przedstawia logo najpotężniejszej drużyny bohaterów Avengers, która może pochodzić z zupełnie nowego multiwersum.

Informacja o pokazaniu alternatywnej wersji drużyny Avengers wpisuje się w ostatnie plotki sugerujące, że na ekranie mamy zobaczyć alternatywną wersję Iron Mana, który otoczył swoją Ziemię zbroją stworzoną z dronów sterowanych przez technologię Ultrona.

Sprawdźcie też: Benedict Cumberbatch jako alternatywny Doktor Strange na nowej grafice.

Akcja filmu zostanie osadzona dwa lata po wydarzeniach z serialu „WandaVision”. Zobaczymy w nim, jak potężny czarodziej zwraca się do Scarlet Witch o pomoc w walce z rozpadającym się multiwersum. Szybko okazuje się jednak, że to bohaterka grana przez Elizabeth Olsen stanowi największe zagrożenie dla całego istnienia. Poznając pojęcie wieloświatu Wanda rusza bowiem w podróż przez alternatywne wersje uniwersum w poszukiwaniu swoich synów i narazi przez to integralność całego multiwersum.

Kinowy debiut produkcji „Doktor Strange w multiwersum obłędu” został wyznaczony na 6 maja 2022 roku. Reżyserem produkcji jest Sam Raimi, a w główne role zagrali w nim Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor jako Mordo, Benedict Wong i Rachel McAdams. Jako nowa bohaterka Marvela na ekranie zadebiutuje Xochitl Gomez, która wcieliła się w bohaterkę znaną w komiksach pod pseudonimem America Chavez

Avengers nowe logo

zdj. Marvel