Amazon ma w rękach potencjalny hit. Pierwsza zajawka adaptacji hitowego romansu od Prime Video

Prime Video przymierza się do wypuszczenia pierwszego pełnego zwiastuna filmu „Red, White & Royal Blue”, czyli ekranizacji bestsellerowego romansu o tym samym tytule, za który odpowiada Casey McQuiston. W sieci wylądował właśnie debiutancki fragment produkcji, która ma potencjał, by stać się jednym z największych hitów sezonu Amazona.

Red, White & Royal Blue” koncentruje się na losach związku syna prezydentki Stanów Zjednoczonych, Alexa Claremonta-Diaza z brytyjskim księciem Henrym. Z początku mężczyźni bynajmniej nie mają się ku sobie, jednak po wypadku z udziałem tortu na pewnym królewskim weselu, ich relacja zaczyna przybierać nieco inny obrót

Sprawdź też: Ulubiony romans powraca na Prime Video. Zwiastun 2. sezonu sugeruje dalszy bieg miłosnego trójkąta

W rolach głównych występują: Taylor Zakhar Perez (seria „The Kissing Booth”) jako Alex Claremont-Diaz oraz Nicholas Galitzine („Purpurowe serca”) jako książę Henry. Aktorom na ekranie partnerują m.in. Stephen FrySharon D. ClarkeEllie Bamber i Uma Thurman w roli prezydentki USA. Film wyreżyserował Matthew Lopez na podstawie skryptu sporządzonego wspólnie z Tedem Malawerem.

Red, White & Royal Blue” zadebiutuje w Prime Video dokładnie 11 sierpnia

Zdj. Prime Video