Ulubiony romans powraca na Prime Video. Zwiastun 2. sezonu sugeruje dalszy bieg miłosnego trójkąta

Już tylko dwa tygodnie dzielą fanów od ponownego spotkania z bohaterami serialu „Tego lata stałam się piękna”. Z tej okazji w sieci pojawił się nowy zwiastun odcinków, które zaliczą sę do drugiego sezonu. Zerknijcie jak prezentuje się nowa odsłona adaptacji bestsellerowych powieści autorstwa Jenny Han („Do wszystkich chłopców”).

Telewizyjna ekranizacja pierwszego tomu z cyklu zatytułowanego „Lato” opowiadała o miłosnych perypetiach nastoletniej Belly i jej skomplikowanej relacji z dwoma młodymi mężczyznami, Conradem i Jeremiah. W jednym z nich bohaterka się podkochuje, a drugi jest jej najlepszym przyjacielem. Nowy sezon czerpie z drugiego tomu, noszącego tytuł „Bez ciebie nie ma lata”. Oto opis kontynuacji:

Belly odliczała dni do powrotu do Cousins Beach. Gdy jednak Conrad i Jeremiah walczą o jej względy, a Susannah zmaga się z nowotworem, dziewczyna nie jest pewna, czy lato kiedykolwiek będzie takie samo, jak wcześniej. W nowych odcinkach Belly będzie musiała raz na zawsze zdecydować, dla kogo jest więcej miejsca w jej sercu.

Sprawdź też: „Wiedźmin” wrócił na Netflix. A co powiecie na KOMIKS? Promocja na wszystkie tomy serii

W rolach głównych powracają Lola Tung jako Belly, Gavin Casalegno jako Jeremiah oraz Christopher Briney jako Conrad. Na ekranie partnerować będą im m.in. Rachel Blanchard, Jackie ChungSean KaufmanElsie Fisher oraz Alfredo Narciso. Serial stworzyła Gabrielle Stanton („Chirurdzy”, „Flash”), którą w nowej serii na stanowisku showrunnerki zastąpiła Sarah Kucserka („Brzydula Betty”). 

Premiera nowego sezonu odbędzie się dokładnie 14 lipca na platformie Amazon Prime Video. Na całość nadchodzącej serii złoży się 8 odcinków.

 

Zdj. Prime Video