Amazon.pl wystartował!

Dzisiaj po południu uruchomiona została polska wersja serwisu Amazon. Po wpisaniu w przeglądarce adresu Amazon.pl zostajemy przeniesieni do niemieckiej wersji serwisu, na której możemy wybrać polskie tłumaczenie strony.

Jak włączyć tłumaczenie?

Najłatwiejszym sposobem jest skorzystanie z ikonki globusa, którą znajdziecie tuż nad paskiem wyszukiwarki. Po kliknięciu w niego w nowym oknie możecie wybrać polski język strony. Oczywiście jak na razie nie wszystkie podstrony serwisu zostały do końca przetłumaczone, ale z czasem powinno się to zmienić.

amazon4.jpg


Co ważne, na nasz język została przetłumaczona strona pomocy: polscy użytkownicy mogą skorzystać z polskiego Biura Obsługi. Na razie nie możemy jednak korzystać z czatu, dostępne są jedynie formy kontaktu z konsultantami poprzez maila lub telefon.

W ofercie zaczynają pojawiać się pierwsze polskie produkty. Na razie są to smartfony, odzież i książki. Miejmy nadzieję, że oferta zostanie wkrótce rozbudowana również o polskie wydania filmów. Warto dodać, że został obniżony próg darmowej dostawy, który wynosi teraz €39.