Amazon pokazuje nowy fragment drugiej części „Borata”

Amazon Prime udostępnił w sieci kolejny fragment z debiutującego w tym tygodniu drugiego filmu o przygodach Borata. Przypomnijmy, że do roli fikcyjnego dziennikarza z Kazachstanu powrócił komik Sacha Baron Cohen

Prawa dystrybucji filmu „Borat 2” (a konkretniej: „Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan”) na całym świecie zdecydowało się nabyć Amazon Studios, które pokaże swój nowy film na platformie streamingowej już na 23 października. Film dostępny będzie w tym czasie dla użytkowników serwisu w 240 krajach, w tym także w Polsce.

Na ten moment nie wiemy, o czym dokładnie opowie kolejny film o Boracie, choć należy założyć, że kontynuacja nie będzie zaledwie powtórką improwizowanej formuły pierwszej części – bohater Cohena jest na to obecnie zbyt dobrze rozpoznawalny. W tym kontekście właśnie mówi się, że w filmie zobaczymy Cohena grającego Borata, który z kolei udaje Cohena. Przygotowaniem scenariusza mieli zająć się Anthony Hines, Dan Swimer, Peter Baynham, Erica Rivinoja, Dan Mazer, Jena Friedman, Lee Kern oraz sam Sacha Baron Cohen. 

Źródło: Comicbook / zdj. Amazon