Amazon pokazuje zwiastuny nowych horrorów z serii „Welcome to the Blumhouse”

Począwszy od października, na Amazon Prime będzie można oglądać najnowsze horrory wyprodukowane przez Amazon wraz ze studiem Blumhouse Productions. Osiem oryginalnych filmów zadebiutuje w ofercie usługi pod wspólnym bannerem „Welcome to the Blumhouse”. Rzućcie okiem na zwiastuny pierwszych czterech produkcji. 

Na serię złożą się niezależne fabularnie, pełnometrażowe produkcje, powiązane z sobą tematycznie. Pierwsze opowieści z „Welcome to the Blumhouse” – „The Lie” i „Black Box” pojawią się na Amazon Prime 6 października. Jeden z filmów opowie historię pary, która dowiaduje się, że ich córka zabiła ich najlepszego przyjaciela. Drugi przedstawi postać wdowca prześladowanego przez wspomnienia wypadku samochodowego, w którym utracił małżonkę. Bohater zdecyduje się na eksperymentalną terapię, która pozwoli mu w zachowaniu zdrowych zmysłów.  

Kolejne dwa filmy zadebiutują tydzień później, 13 października. „Nocturne” opowie o dwójce studentów, którzy znajdują niepokojące zapiski w notatniku zmarłego kolegi. W „Evil Eye” widzowie poznają historię obsesyjnej matki, która upatruje w nowym chłopaku swojej córki połączenia z własną, mroczną przeszłością.

zdj. Amazon Prime