Amazon zamawia czwarty sezon serialu „Jack Ryan”. Michael Peña w obsadzie

Kilka dni po zakończeniu prac na planie trzeciego sezonu serialu „Tom Clancy's Jack Ryan” platforma Prime Video zdecydowała o zleceniu realizacji czwartej serii. Ogłoszono przy okazji, że do obsady serialu dołączył Michael Peña znany z serialu „Narcos: Meksyk” i filmu „Ant-Man”.

Jak na razie żadne szczegóły na temat czwartego sezonu serialu nie zostały ujawnione. Nie wiemy też, w kogo ma wcielić się Michael Peña. Aktualnie Amazon będzie zajmował się promowaniem trzeciego sezonu, który powinien zadebiutować na Prime Video jeszcze w tym roku. Premiery czwartego sezonu możemy spodziewać się w drugiej połowie 2022 roku.

W trzecim sezonie Jack Ryan (Krasinski) znajduje się w zupełnie nowym położeniu. Zostaje wplątany w globalny spisek i staje się zbiegiem. Będąc na celowniku CIA i międzynarodowej organizacji, którą zdemaskował, Jack musi zejść do podziemia i przemierzając Europę spróbować zapobiec globalnemu konfliktowi oraz utrzymać się przy życiu. W trzecim sezonie do swoich ról wrócili Wendell Pierce jako James Greer i Michael Kelly jako Mike November. Nowych bohaterów zagrali: Betty Gabriel („Uciekaj!”), James Cosmo („Mroczne materie”), Peter Guinness („Przeklęta”), Nina Hoss („Little Sister”) i Alexej Manvelov („Before We Die”).

źródło: deadline.com / zdj. Marvel Studios