Amazon zapowiada romantyczny hit tego lata. To adaptacja bestsellerowego romansu

Platforma Prime Video wypuściła pierwszy oficjalny zwiastun filmu pt. „Red, White & Royal Blue”, czyli ekranizacji bestsellerowego romansu o tym samym tytule, za który odpowiada Casey McQuiston. Sprawdźcie, jak zapowiada się produkcja, która trafi do oferty Amazona już w przyszłym miesiącu.

Czy czytelnicy „Red, White & Royal Blue” pokochają adaptację? Oto zwiastun

Red, White & Royal Blue” koncentruje się na losach związku syna prezydentki Stanów Zjednoczonych, Alexa Claremonta-Diaza z brytyjskim księciem Henrym. Z początku mężczyźni bynajmniej nie mają się ku sobie, jednak po wypadku z udziałem tortu na pewnym królewskim weselu, ich relacja zaczyna przybierać nieco inny obrót

W rolach głównych obsadzeni zostali Taylor Zakhar Perez („The Kissing Booth”) jako Alex Claremont-Diaz oraz Nicholas Galitzine („Purpurowe serca”). W pozostałych kreacjach zobaczymy m.in. Stephena Fry'a, Sharon D. Clarke,  Ellie Bamber, a także Umę Thurman w roli prezydentki USA, Ellen Claremont. Film wyreżyserował Matthew Lopez na podstawie skryptu sporządzonego wspólnie z Tedem Malawerem.

Sprawdź też: Ulubiony romans powraca na Prime Video. Zwiastun 2. sezonu sugeruje dalszy bieg miłosnego trójkąta

„Red, White & Royal Blue” – kiedy premiera filmu?

Red, White & Royal Blue” trafi do Prime Video dokładnie 11 sierpnia

Zdj. Prime Video