Amazon zrobił to lepiej niż Netflix i HBO Max. Cały serial o Batmanie na Prime Video!

Nie musimy już sięgać do oferty serwisów Netflix lub HBO Max, aby obejrzeć serialowe przygody Batmana. Wszystkie odcinki kultowej produkcji z Mrocznym Rycerzem pojawiły się właśnie w ofercie serwisu Prime Video.

Kultowy serial z Batmanem trafił na Prime Video. Wszystkie odcinki z dubbingiem

Prime Video został kolejną platformą, która pozyskała prawa do pokazywania jednego z najpopularniejszych seriali animowanych z katalogu Warnera. Po tym, jak Batman: The Animated Series” zawitał jesienią zeszłego roku na platformę Netflix, teraz pojawił się w ofercie serwisu należącego do Amazona. Co więcej, w przeciwieństwie do streamingowego giganta platforma Prime Video uzyskała od razu dostęp do wszystkich odcinków składających się na cały serial. To oznacza, że w jej ofercie znajdziecie 109 epizodów tworzących cztery sezony. Dodatkowo jako jedyny Amazon oferuje nam możliwość obejrzenia nowszych odcinków z dubbingiem.

Sprawdź też: Zdjęcia do „Mortal Kombat 2” zakończone! Tych bohaterów zobaczymy w filmie!

W katalogu HBO Max, które jako pierwsze pokazało w Polsce wszystkie cztery sezony Batmana”, serial dostępny był w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami. Nie udostępniono więc ani polskiego lektora, ani polskiego dubbingu. W listopadzie Netflix pozyskał prawa do dwóch pierwszych sezonów serialu i w pierwszych 56 odcinkach udostępnił polski dubbing przygotowany wiele lat temu na potrzeby wydań DVD z serialem, a pozostałe epizody zaoferowały nam nowy dubbing. Jednocześnie na Netflix nie trafiła wersja z polskimi napisami.

Batman cały serial prime video

Taki sam schemat obowiązuje od dzisiaj też na platformie Prime Video. Wszystkie 109 odcinków serialu o Batmanie pojawiło się w serwisie z polskim dubbingiem i bez polskich napisów.

Możemy zakładać, że Amazon pozyskał prawa do „Batman: The Animated Series” ze względu na fakt, że w tym roku do jego serwisu zawita nowa animowana produkcja Batman: Caped Crusader” mająca być duchowym spadkobiercą kultowej produkcji „Batman TAS”.

zdj. Warner Bros.