AMC życzy wesołego dziękczynienia nową grafiką z bohaterami „The Walking Dead”

Z okazji amerykańskiego Święta Dziękczynienia stacja AMC udostępniła w sieci nową, wypakowaną easter eggami grafikę z bohaterami produkcji z uniwersum „The Walking Dead”. Rzućcie okiem poniżej.

Przypomnijmy, że po tym jak pandemia koronawirusa doprowadziła do opóźnienia premiery jedenastego sezonu serialu, stacja AMC zdecydowała o stworzeniu sześciu dodatkowych epizodów, które formalnie zaliczane będą do dziesiątej serii „The Walking Dead”. Niedawno poznaliśmy ich daty premier oraz opisy.

Prace na planie nowych epizodów wystartowały na przełomie października i listopada w stanie Georgia. Niedawno dowiedzieliśmy się także, że każdy z godzinnych odcinków skupi się na pokazaniu osobistych historii bohaterów, a w jednym z odcinków zobaczymy między innymi wycinek z przeszłości Negana, który przybliży nam historię jego małżeństwa. Żonę Negana zagra Hilarie Burton, która prywatnie jest żoną Jeffreya Deana Morgana wcielającego się w serialu właśnie w Negana. Do obsady nowych odcinków dołączyli także Okea Eme-Akwari (Elijah), a także Robert Patrick (Mays). 

Kiedy premiera nowych odcinków 10. sezonu „The Walking Dead”?

W Stanach Zjednoczonych pierwszy z sześciu nowych odcinków zadebiutuje już 28 lutego 2021 roku. W Polsce zobaczymy go zgodnie z tradycją równo z premierą w USA, czyli 1 marca o godzinie 03:30. Odcinek zostanie ponownie wyemitowany na kanale FOX Polska tego samego dnia o godzinie 22:00.

„The Walking Dead” sezon 10. – opisy nowych odcinków

Odcinek 17 – „Nie ma jak w domu”

Maggie (Lauren Cohan) powraca z historią, którą nie jest gotowa podzielić się, nawet jeśli przeszłość zaczyna ją ponownie prześladować. W odcinku zobaczymy również Negana (Jeffrey Dean Morgan), który znalazł się w niebezpieczeństwie, a Daryl (Norman Reedus) i Maggie muszą zmierzyć się z nieznanym zagrożeniem.

 • Reżyseria: David Boyd
 • Scenariusz: Kevin Deiboldt i Corey Reed

Odcinek 18 – „Znajdź mnie”

Wędrówka Daryla i Carol (Melissa McBride) obiera nowy kierunek, gdy napotykają na swojej drodze starą chatę. Daryl wraca wspomnieniami do momentu, kiedy opuścił grupę po zniknięciu Ricka i ponownie przeżywa czas, w którym liczyła się tylko apokalipsa.

 • Reżyseria: David Boyd
 • Scenariusz: Nicole Mirante-Matthews

Odcinek 19 – „Jeszcze jeden”

Gabriel (Seth Gilliam) i Aaron (Ross Marquand) szukają pożywienia i zapasów, aby przywieźć je z powrotem do Aleksandrii. Małe tragedie prowadzą do większych tragedii. Ich wiara zostaje złamana, a optymizm podanny ostatecznej próbie.

 • Reżyseria: Laura Belsey
 • Scenariusz: Erik Mountain & Jim Barnes

Odcinek 20 – „Splinter”

Eugene (Josh McDermitt), Ezekiel (Khary Payton), Yumiko (Eleanor Matsuura) i księżniczka (Paola Lázaro) zostają schwytani i rozdzieleni. Księżniczka zmaga się z traumatycznymi wspomnieniami z przeszłości i próbuje uciec z pomocą Ezekiela.

 • Reżyseria: Laura Belsey
 • Scenariusz: Julia Ruchman & Vivian Tse

Odcinek 21 – „Diverged”

Daryl i Carol docierają do rozwidlenia dróg i każe z nich, kieruje się w inną stronę. Oboje stawiają na swój własny tryb przetrwania, ale najłatwiejsze wyzwania stają się jeszcze trudniejsze. Czy ich samotne wędrówki okażą się punktem zwrotnym w poprawie ich relacji i naprawieniu przyjaźni, czy też różniące ich poglądy okażą się zbyt mocne i trwałe?

 • Reżyseria: David Boyd
 • Scenariusz: Heather Bellson

Odcinek 22 – „Oto Negan”

Carol zabiera Negana w podróż, mając nadzieję na zminimalizowanie rosnącego napięcia. Negan rozmyśla nad wydarzeniami, które doprowadziły go do obecnego położenia i podejmuje decyzję, która poważnie wpłynie na jego przyszłość.

 • Reżyseria: Laura Belsey
 • Scenariusz: David Leslie Johnson-McGoldrick

źródło: Comicbook.com / zdj. AMC