Ana de Armas dołącza do obsady nowego filmu Riana Johnsona

Ana de Armas dołączyła do powiększającej się cały czas obsady nowego filmu Riana Johnsona pod tytułem Knives Out. Aktorka zagra u boku Daniela Craiga i Chrisa Evensa. Ogłoszono również, kiedy ekipa i aktorzy wejdą na plan produkcji. Poznajcie szczegóły.

Szczegóły na temat postaci, w którą wcieli się Ana de Armas, trzymane są w ścisłej tajemnicy, ale ujawniono, że zdjęcia do filmu rozpoczną się już w przyszłym miesiącu.

De Armas zagrała ostatnio obok Harrisona Forda i Ryana Goslinga w filmie Blade Runner 2049. Wcześniej aktorka występowała w takich produkcjach jak: Rekiny wojny, Kamienne pięści i Zawrotna prędkość. Niedługo będziemy mogli zobaczyć ją z kolei w filmach Three Seconds, The Night Clerk i nowym filmie Danny'ego Boyle'a.

Nie znamy również szczegółów fabuły, ale motywem przewodnim filmu ma być tajemnicze morderstwo, które będzie starał się rozwiązać prywatny detektyw — w tej roli Daniel Craig. Scenariusz do filmu stworzył Rian Johnson, a inspiracją dla historii w Knives Out mają być powieści Agathy Christie. Szczegóły na temat roli Evansa również trzymane są w tajemnicy.

Johnson będzie również reżyserem produkcji, a prace nad filmem rozpocznie już w listopadzie, czyli jeszcze przed wejściem na plan swojego nowego projektu osadzonego w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Data premiery nie została jeszcze ujawniona. W obsadzie filmu są jeszcze: Michael Shannon i Lakeith Stanfield.

źródło: Comingsoon.net / zdj. Marvel Studios