Andrew Garfield zaprzecza swojemu udziałowi w „Spider-Man: Bez drogi do domu”

Plotki o powrocie Andrew Garfielda do roli Człowieka Pająka wracają niczym bumerang. Po tym jak tydzień temu Charlie Cox zaprzeczał informacjom na temat jego powrotu do MCU, tak obecnie Garfield z podobnym nastawieniem odnosi się do swego ewentualnego udziału w jednym z nadchodzących filmów 4.fazy kinowego uniwersum Marvela.

W wywiadzie udzielonym Variety brytyjski aktor zdementował plotki o swym angażu w najnowszej odsłonie filmowych przygód Petera Parkera, „Spider-Man: Bez drogi do domu”. W trakcie rozmowy Garfield został ponownie zapytany o udział w filmie, na co odpowiedział, zaznaczając, że nie posiada żadnej wiedzy na ten temat i jednocześnie wyraził sentyment dla swej roli w „Niesamowitym Spider-Manie”. Zobaczcie fragment rozmowy, który przytacza słowa Garfielda:

Rozumiem dlaczego ludzie zaczynają wariować na samą myśl o tym, ponieważ ja również jestem fanem. Wystarczy wyobrazić sobie pewne sceny w stylu „O mój Boże, byłoby to ku*wa niesamowite, gdyby to zrobili”. Jednak muszę się przyznać, że to nie jest coś, o czym wiem, że jestem w to zaangażowany. Wiem też, że nie będę w stanie powiedzieć niczego, co przekonałoby kogokolwiek, że nie wiem, co się dzieje. Bez względu na to, co powiem, mam prze*ebane. Dla ludzi będzie to albo naprawdę rozczarowujące, albo naprawdę ekscytujące.

Przypomnijmy, że odkąd w sieci pojawił się zwiastun do filmu „Spider-Man: bez drogi do domu”, fani zaczęli spekulować o ewentualnych powrotach znanych wcześniej z filmów o Człowieku Pająku postaci, w tym m.in. Mysterio, Rhino, Zielonego Goblina lub Daredevila. Bohaterem przeniesionym do MCU z poprzednich produkcji ze Spider-Manem w roli głównej, który został oficjalnie potwierdzony, jest obecny w zwiastunie Doktor Octopus. W filmie „Spider-Man 2” w reżyserii Sama Raimiego w antagonistę wcielił się Alfred Molina.

Na rozwianie wszelkich wątpliwości fani będą musieli poczekać do 17 grudnia 2021 roku, kiedy to „Spider-Man: bez drogi do domu” zadebiutuje w kinach.

Źródło: Variety / Zdj. Sony Pictures / Marvel