„Ant-Man i Osa: Kwantomania” trafi na Disney+ w maju. Znamy dokładną datę premiery

Marvel w końcu zdradził, kiedy film „Ant-Man i Osa: Kwantomania” doczeka się premiery na platformie streamingowej Disney+. Najnowsze widowisko Marvela trafi do streamingu dopiero po 89 dniach od debiutu na dużym ekranie. Poznaliśmy już dokładną datę premiery.

Premiera filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania” na Disney+ dopiero w maju

Trzeci film o przygodach Ant-Mana już dawno przestał być premierą dużego ekranu i zdążył zadebiutować nawet w ramach tradycyjnych serwisów VOD, ale Disney nie zamierza się śpieszyć z przeniesieniem „Kwantomanii” na streaming. Premiera na platformie Disney+ została wyznaczona dopiero na 17 maja. Oznacza to, że film „Ant-Man i Osa: Kwantomania” trafi do streamingu dopiero po 89 dniach od debiutu na ekranach kin. Poprzednie widowisko MCU, czyli „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” trafiła na Disney+ po 84 dniach od debiutu na dużym ekranie. Wcześniej film „Thor: Miłość i grom” zadebiutował w streamingu już po 62 dniach.

Sprawdź też: Platforma MGM wystartowała w Polsce. Czy warto się nią zainteresować? Cena i spis produkcji. Tych klasyków brakowało.

Film „Ant-Man i Osa: Kwantomania” trafi do oferty serwisu Disney+ w rozdzielczości 4K wraz z systemem obrazu Dolby Vision oraz oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Produkcja dostępna będzie także w formacie IMAX ENHANCED

zdj. Disney