Anthony Hopkins i Jason Sudeikis zapowiadają 3. i 4. sezon serialu „Mythic Quest” od Apple’a

Apple TV+ zdecydowało się na zamówienie kolejnych dwóch sezonów komediowego serialu „Mythic Quest. O przedłużeniu na nowe odcinki poinformowały na Twitterze gościnne gwiazdy drugiego sezonu, Anthony Hopkins i Jason Sudeikis

„Tak jak krytycy i widzowie na całym świecie, tak i my zakochaliśmy się w Robie [McElhenney'u, twórcy serialu], świetnym scenariuszu jego ekipy i szeregu pełnych serca postaci, które tworzą świat Mythic Quest” – pisał w oświadczeniu Matt Cherniss, szef oryginalnej oferty Apple TV+. „Nie możemy się doczekać aż widzowie zobaczą co dla nich szykujemy (...)”.

Przedłużenie „Mythic Quest” nastąpiło niemal cztery miesiące po udostępnieniu w ofercie streamera finałowego odcinka drugiego sezonu. Przypomnijmy, że serial pokazuje szerokiej widowni, jak wyglądają kulisy tworzenia gier. W pierwszych odcinkach widzowie śledzili losy bankrutującego studia, którego pracownicy za wszelką cenę usiłowali utrzymać się na powierzchni. Rob McElhenney, znany między innymi z serialu „U nas w Filadelfii”, wystąpił w serialu w roli głównej.

Nowego sezonu „Mythic Quest” możemy spodziewać się w przyszłym roku.

Zdj. AppleTV+