Anthony Hopkins zagrał w niezależnym dramacie „Where Are You”

Anthony Hopkins wystąpił w niezależnym dramacie „Where Are You”. Słynny aktor pojawił się w filmie obok Angeli Sarafyan („Westworld”), Madeline Brewe („Opowieść podręcznej”), Mickey Summer („Snowpiercer”) i Raya Nicholsona („Obiecująca. Młoda. Kobieta.”).

„Where Are You” opowie historię fotografa, który doświadczając trwałej twórczej blokady, zaczyna wyładowywać swoją frustracją na swojej dziewczynie, również artystce. Gdy kobieta znika w tajemniczych okolicznościach, bohater sięga w głąb swojej podświadomości, poszukując zarówno zaginionej dziewczyny, jak i samego siebie w spirali szaleństwa, w którą obrócił się jego umysł.

Za reżyserię filmu odpowiadają Valentina De Amicis i Riccardo Spinotti. Duet przygotował też scenariusz filmu, wspólnie z Mattem Handym. Produkują Marcella i Dante Spinotti oraz Kyle Stroud i Rocco Bovo. W obsadzie znaleźli się też Melora Walters („Magnolia”), Brad Greenquist („Ali”), Rita Taggart („Mulholland Drive”) i Irakli Kvirikadze. Dodajmy, że prace na planie zostały niedawno zakończone. 

Źródło: Deadline / zdj. HBO