Anya Taylor-Joy jako Furiosa! Pierwsze spojrzenie na bohaterkę „Mad Maksa”

To będzie cudowny dzień dla wszystkich fanów ostatniego „Mad Maksa”. Po długim oczekiwaniu dzisiaj zobaczymy w końcu pierwszy zwiastun filmu „Furiosa”, w którym Anya Taylor-Joy wystąpiła w roli młodej Furiosy. Na rozgrzewkę możecie zobaczyć pierwsze zdjęcie prezentujące bohaterkę graną do tej pory przez Charlize Theron.

Anya Taylor-Joy jako Furiosa w nowym filmie ze świata „Mad Maksa

Premiera „Furiosy” zaplanowana została na 24 maja 2024 roku. Film od dzisiaj będzie promowany podczas specjalnego wydarzenia CCXP w Sao Paulo. Na stoisku Warnera można już zobaczyć pierwsze zdjęcia pokazujące główną bohaterkę graną przez Anyę Taylor-Joy.

Gdy świat upada, młoda Furiosa zostaje wyrwana z Zielonego Miejsca Wielu Matek i wpada w ręce wielkiej Motocyklowej Hordy prowadzonej przez Watażkę Dementusa. Podróżując wspólnie przez wyniszczone ziemie natrafiają na Cytadelę należąca do Wiecznego Joego. Gdy dwaj tyrani toczą ze sobą bój o dominację, Furiosa musi przetrwać wiele prób, jednocześnie usiłując odnaleźć sposób na powrót do domu.

Film wyreżyserował George Miller, twórca rozpoczętej w 1979 roku serii. W obsadzie obok głównej gwiazdy są także: Chris Hemsworth oraz Tom Burke znany z filmów „Osobliwość” i „Mank”. 

zdj. Xavier Collin / Warner Bros.