Apple obsadza kolejną gwiazdę serialowej „Godzilli”. W produkcji zagra Anders Holm

Platforma Apple TV+ dopisała kolejne nazwisko do obsady serialu „Godzilla and the Titans”. W spin-offie widowisk o kultowym monstrum pojawi się Anders Holm, znany między innymi za sprawą filmu „Praktykant” i serii „Workaholics”. 

Godzilla and the Titans rozegra się po wydarzeniach z filmu o Godzilli z 2014 roku, w którym doszło do ogromnej bitwy między Godzillą a Tytanami, która zrównała San Francisco z ziemią i ustanowiła nową, szokującą rzeczywistością, w której ludzie uświadomili sobie, że potwory istnieją. Historia skupi się na rodzinie próbującej odkryć ukryte tajemnice związane z potworami i spuścizną łącząca ich z Monarch (logo tej organizacji znajdziecie na pierwszym zdjęciu z produkcji).

Za serial jako showrunner odpowie Chris Black, producent między innymi „Star Treka: Enterprise”, „Mad Men” i „Gotowych na wszystko”. W gronie współtwórców znajdą się także Matt Fraction, znany autor komiksów pracujący między innymi przy serii „Hawkeye”, Robert Kirkman, kolejny komiksowy scenarzysta, który ma w swoim dorobku między innymi serię „Żywe Trupy” oraz Matt Shakman pracujący niedawno nad serialem „WandaVision”. Ma on stanąć za kamerą kilku pierwszych odcinków.

W obsadzie są już Anna Sawai („Pachinko”), Kiersey Clemons („Dope”), Ren Watabe („461 Lunch Boxes”), Joe Tippett („Mare z Easttown”) i Elisa Lasowski („Wersal”). Niedawno z produkcją oficjalnie połączono też Kurta Russella – wracającego na małych ekran po wielu latach występowania w produkcjach pełnometrażowych – oraz jego syna, Wyatta Russella, który ostatnio pojawił się między innymi w serialu „Falcon i Zimowy żołnierz”.

Postać, którą zagra Holm nie została jeszcze opisana, natomiast warto zaznaczyć, że aktor otrzymał angaż w roli powracającej, co oznacza, że zobaczymy go w przynajmniej paru odcinkach. 

Źródło: Variety / zdj. NBC