Apple TV+ będzie miało kolejny przebój? Nadciąga romans science fiction „Fingernails”

Platforma Apple TV+ potwierdziła datę premiery swojego nowego dramatu science fiction. Film z głównymi rolami Jessie Buckley („Men”) i Riza Ahmeda („Gwiezdne wojny: Łotr 1”) pojawi się w ofercie streamera na początku jesieni tego roku

Produkcja zatytułowana „Fingernails” zabierze widzów w nieodległą przyszłość, w której ludzkość wynalazła test sprawdzający, czy pary są naprawdę zakochane. Główną bohaterką historii będzie Anna (Buckley), która wspólnie ze swoim długoletnim partnerem (w tej roli pojawi się znany z „The Bear” Jeremy Allen White) postanawia przejść test w jednym z instytutów zajmujących się badaniem poziomu zakochania. Bohaterka podchodzi jednak sceptycznie do pozytywnego wyniku i zaczyna interesować się metodami naukowymi stojącymi za testami. W końcu zatrudnia się w instytucie jako asystentka Trevora (Ahmed), tajemniczego i oddanego swojej pracy instruktora.

Za wyreżyserowanie filmu odpowie Christos Nikou, który debiutował w pełnometrażowym kinie w 2020 roku za sprawą dobrze przyjętego dramatu „Niepamięć”. Film będący jego pierwszym projektem realizowanym w języku angielskim przykuł zainteresowanie Apple'a podczas Festiwalu Filmowego w Cannes.

Premiera filmu w ofercie Apple TV+ odbędzie się dokładnie 3 listopada tego roku.

Fingernails 1.JPG

Fingernails 2.JPG

zdj. Apple TV+