Apple TV+ w końcu potwierdza. Będzie drugi sezon „W powietrzu” z Idrisem Elbą

Apple trzymało nas przez kilka miesięcy w niepewności, ale w końcu oficjalnie potwierdziło, że serial „W powietrzu” powróci z nowymi odcinkami. Produkcja z Idrisem Elbą w roli głównej doczeka się drugiego sezonu.

Czy będzie 2. sezon „W powietrzu”? Apple potwierdza kontynuację

Trochę to trwało, ale platforma streamingowa Apple TV+ potwierdziła wreszcie, że serial „W powietrzu”, doczeka się kontynuacji. Akcyjniak z główną rolą Idrisa Elby dostał już oficjalnie zielone światło na realizację drugiego sezonu.

Pierwszy sezon „W powietrzu” debiutował pod koniec czerwca i cieszył się dobrym przyjęciem wśród widzów oraz krytyków. Mimo tego platforma Apple TV+ nie zdecydowała się na szybkie potwierdzenie realizacji drugiego sezonu. Serwis często zwleka wiele miesięcy z ogłoszeniem takiej decyzji, mimo że za kulisami twórcy pracują już nad nowymi odcinkami.

Sprawdź też: Netflix zapowiada filmy i seriale na 2024 rok. Co zobaczymy na platformie?

Na chwilę po premierze finałowego odcinka debiutanckiej serii producent wykonawczy, Hakan Kousetta sugerował, że Apple niedługo podejmie decyzje o zamówieniu drugiego sezonu i dodał, że rozmowy na temat tego, jak mógłby wyglądać drugi sezon, już trwają.

Idris Elba wróci w drugim sezonie „W powietrzu

Idris Elba serial w powietrzu

Głównym bohaterem serialu jest grany przez Elbę Sam Nelson, utalentowany negocjator, który musi użyć swojego sprytu, aby uratować życie pasażerów porwanego samolotu lecącego do Londynu. Fabuła serialu rozgrywa się w czasie rzeczywistym, podczas gdy uprowadzony samolot odbywa siedmiogodzinną podróż.

Tak aktor skomentował oficjalną zapowiedź drugiego sezonu „W powietrzu”: „Byłem pod wrażeniem powalającej reakcji widzów na pierwszy sezon” – stwierdził Elba. „To ściśle tajne, co wydarzy się Samowi Nelsonowi w drugim sezonie, ale mogę was zapewnić, że ponownie będzie widowiskowo”.

zdj. Apple