Apple TV+ wraca do oryginalnego sitcomu z Mayą Rudolph. Oto zwiastun 2. sezonu „Kasy”

Apple TV+ pokazało nowy zwiastun drugiego sezonu komedii „Kasa”, z pierwszoplanową rolą Mayi Rudolph, popularnej komiczki z „Saturday Night Live”. Potwierdzono też datę premiery nowych odcinków.

Kasa” powraca po dwóch latach. Kiedy premiera 2. sezonu komedii Apple'a?

Bohaterką bardzo dobrze przyjętego serialu platformy Apple TV+ jest Molly Novak, która po rozwodzie z mężem, z którym przeżyła 20 lat, musi zastanowić się, co zrobić z częścią majątku eksmałżonka szacowanego na 87 miliardów dolarów.

Drugi sezon przedstawi wydarzenia rozgrywające się rok po tym jak Molly Wells (Maya Rudolph) w końcu zakończyła komentowany publicznie rozwód z miliarderem technologicznym Johnem Novakiem (Adam Scott). Bohaterka świetnie radzi sobie w roli szefowej swojej organizacji charytatywnej i skupia się głównie na pracy. Molly wyrzekła się wszelkich nowych związków z mężczyznami. Cały czas towarzyszy jej zaufany asystent Nicholasa (Joel Kim Booster) spełniający każdą jej zachciankę… i od czasu do czasu serwujący jej koktajle z jarmużu wzbogacone ginem.

Sprawdź też: Zwiastun nowego horroru od twórcy „Zombie Express”. Netflix adaptuje kultową mangę

Oprócz Rudolph w serialu Apple'a występują również: Michaela Jaé Rodriguez („Tick, tick...Boom!”), Ron Funches („Nierandkowalni”), Nat Faxon („Najlepsze najgorsze wakacje”), Joel Kim Booster („Psychosexual”), a także gwiazdor produkcji „Rodzielenie”, czyli Adam Scott, który wciela się w byłego męża Molly.

Kasa” została stworzona, napisana i wyprodukowana przez Matta Hubbarda („Forever”) oraz Alana Yanga („Parks and Recreation”). Rudolph jest producentką wykonawczą, wraz z Natashą Lyonne i Danielle Renfrew Behrens.

Premierę drugiego sezonu serialu zaplanowano na 3 kwietnia

Zdj. Apple TV+