Apple TV+ zapowiada serialowe hity! „Silos”, „Rozdzielenie” i wiele, wiele więcej

Platforma Apple TV+ nie zwalnia tempa i na najbliższe miesiące przygotowała jeszcze mocniejszą ofertę dla swoich widzów. Wśród wyjątkowo wyczekiwanych seriali wracających z nowymi sezonami znajdą się między innymi „Rozdzielenie” i „Silos”. W ciągu najbliższych miesięcy czekają nas także głośne filmowe i serialowe premiery z największymi gwiazdami Hollywood. Serwis zaprezentował właśnie zajawkę swoich najmocniej wyczekiwanych tytułów.

Apple TV+ zapowiada sporo głośnych seriali i filmów na 2024 i 2025 rok

Najbliższe miesiące na platformie Apple TV+ upłyną nam pod znakiem wielu głośnych premier ze świata seriali i filmu. Przede wszystkim otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na długo wyczekiwany drugi sezon serialu „Rozdzielenie”, który pojawi się w streamingu jeszcze w tym roku. Z czwartym już sezonem w tym roku powrócą natomiast „Kulawe konie” z główną rolą Gary'ego Oldmana. Z nowym sezonem niedługo powróci też „Silos” bazujący na postapokaliptycznym cyklu powieści Hugh Howleya z Rebeccą Ferguson w roli głównej.

Doczekamy się też drugich sezonów komediowego dramatu „Terapia bez trzymanki” z Harrisonem Fordem, a także „Pachinko”, ekranizacji bestsellerowej powieści Min Jin Lee, za którą odpowiada Soo Hugh, scenarzystka „Terroru” i „Pod kopułą”.

Sprawdź też: Serialowi giganci wracają! Nowe odcinki „Bridgertonów” i „The Boys”, czyli lista premier tygodnia!

Nowością będzie natomiast „Lady in the Lake”, serial bazujący na powieści Laury Lippman, opowiadający osadzoną w Baltimore z lat sześćdziesiątych historię zabójstwa, które próbuje rozwiązać dziennikarka śledcza Maddie Schwartz (w tej roli Natalie Portman). Dochodzenie kieruje ją na kurs kolizyjny z niejaką Cleo Sherwood, ciężko pracującą kobietą, nawigującą pomiędzy zobowiązaniami macierzyństwa, życiem zawodowym i walką o równość rasową. W rolę Sherwood wcieli się Moses Ingram, znana między innymi z „Obi-Wana Kenobiego”. 

Apple TV+ premiery na 2024 i 2025 rok:

zdj. Apple TV+