Apple TV+ zaskoczyło widzów. Wcześniej pokazało nowe odcinki DWÓCH seriali

Dwie serialowe nowości emitowane od niedawna na platformie Apple TV+ doczekały się wcześniejszego udostępnienia nowych odcinków. Już teraz możecie sprawdzić nowe epizody produkcji „Hijack”, której gwiazdorem jest Idris Elba oraz „Platoniczna przyjaźń”, w której w rolach głównych występują Rose Byrne i Seth Rogen.

Nowe odcinki seriali „Hijack” i „Platoniczna przyjaźń” dostępne wcześniej na Apple TV+

Platforma Apple TV+ postanowiła sprawić swoim widzom niespodziankę i udostępniała dzisiaj z wyprzedzeniem nowe odcinki seriali „Platoniczna przyjaźń” oraz „Hijack”. Obydwie produkcje mają debiutować w serwisie w środy, ale ze względu na obchodzone dzisiaj w Stanach Zjednoczonych Święto Niepodległości nowe rozdziały produkcji zostały udostępnione z wyprzedzeniem. Oczywiście wcześniej możemy obejrzeć je także w polskiej wersji platformy.

Hijack” jest miniserialem złożonym z siedmiu odcinków, który opowiada historię Sama Nelsona, utalentowanego negocjatora, który musi użyć swojego sprytu, aby uratować życie pasażerów porwanego samolotu lecącego do Londynu. Fabuła serialu rozgrywać się będzie w czasie rzeczywistym, podczas gdy uprowadzony samolot odbywa siedmiogodzinną podróż. Do oferty trafił dzisiaj trzeci odcinek serialu.

Sprawdź też: Koniec opóźnień. Tym razem Harley Quinn pojawi się w Polsce na czas.

Z kolei „Platoniczna przyjaźń” opowiada historię pary najlepszych przyjaciół z czasów młodości, którzy spotykają się po latach i próbują powrócić do swojej wcześniejszej znajomości. Odradzająca się przyjaźń staje się jednak coraz bardziej intensywna i doprowadza do destabilizacji obecnego życia, co z kolei skłania ich przewartościowania swoich wyborów. Serial doczekał się dzisiaj już dziewiątego, czyli przedostatniego odcinka.

zdj. Apple TV+