Ariana Grande została Catwoman. Tak wygląda w ikonicznej roli w swoim nowym teledysku!

Ariana Grande, którą niedługo zobaczymy na dużym ekranie w musicalu „Wicked” wypuściła właśnie do sieci swój nowy teledysk z singlem „The Boy is Mine”, w którym zmieniła się w Catwoman znaną z filmowych i serialowych produkcji bazujących na komiksach DC Comics. Jej wersja popularnej bohaterki składa hołd filmowi „Powrót Batmana”.

Ariana Grande została Catwoman i uwodzi gwiazdę serialu „Ty”

Jesienią tego roku do kin zawita film „Wicked” będący ekranową wersją popularnego musicalu wystawianego na Broadwayu.  Główne role w produkcji nawiązującej do świata znanego z kultowego „Czarnoksiężnika z Oz” zagrały Cynthia Erivo i Ariana Grande. Druga na razie zajmuje się jeszcze promowaniem swojego nowego albumu, który doczekał się właśnie singla zatytułowanego „The Boy is Mine”. W teledysku do piosenki gwiazda muzyki pop postanowiła oddać hołd filmowi „Powrót Batmana” i kreacji Catwoman sportretowanej przez Michelle Pfeiffer.

Sprawdź też: To Ty musisz ocalić wszechświat! Mamy zwiastun gry w świecie „Diuny”!

W teledysku pojawi się też Penn Badgley znany doskonale widzom serialu „Ty” podbijającego platformę Netflix. Aktor wcielił się w burmistrza miasta przypominającego do złudzenia Gotham City znane z filmów i komiksów o Batmanie miasta, który postanawia wypuścić na ulice armię bezdomnych kotów, aby oczyścić ulice z plagi szczurów.

Tymczasem Ariana Grande wciela się w kobietę mającą obsesję na punkcie przystojnego burmistrza, która tworzy specjalny eliksir miłosny, dzięki któremu burmistrz ma się w niej bezgranicznie zakochać. W jednej ze scen widzimy, jak Grande własnoręcznie tworzy kostium Kobiety-kot, co jest hołdem dla Selinie Kyle granej przez Michelle Pfeiffer w „Powrocie Batmana” z 1992 roku.

zdj. YouTube / VEVO