Arnold Schwarzenegger największą figurką na świecie. Tak Netflix promuje 2. sezon serialu „FUBAR”

Czekacie na powrót serialu „FUBAR” z główną rolą Arnolda Schwarzeneggera? Jeśli tak, to mamy dobrą wiadomość. Netflix pokusił się właśnie o nową aktualizację na temat postępu prac nad nowymi odcinkami produkcji, która trafiła do widzów wiosną zeszłego roku.

Arnold Schwarzenegger promuje już 2. sezon serialu „FUBAR

Netflix szybko zamówił drugi sezon serialu „FUBAR”, który trafił na platformę w maju zeszłego roku, a już miesiąc później wiedzieliśmy, że serialowy akcyjniak „FUBAR”, którego głównym gwiazdorem jest Arnold Schwarzenegger, doczeka się kolejnych odcinków.

Produkcja nowego serialu rozpoczęła się pod koniec kwietnia bieżącego roku w Elora w Ontario w Kanadzie, a jedną z nowych gwiazd produkcji została Carrie-Anne Moss znana doskonale widzom na całym świecie z roli w serii „Matrix”. Z okazji trwających prac na planie, Netflix postanowił uczynić z Arnolda Schwarzeneggera największą figurką na świecie! I jak przekonuje, udało się tego dokonać, co potwierdzili przedstawiciele Księgi Rekordów Guinnessa.

Sprawdź też: Masz HBO Max od Polsatu, Netii lub Plusa? Wiemy, co się stanie po wejściu Max.

Pod koniec pierwszego sezonu widzowie obserwowali największy zwrot akcji, kiedy ujawniono, że Tina jest rosyjską podwójną agentką, która przez cały czas szpiegowała CIA i NSA. Jak na razie jej prawdziwe motywy nie zostały jeszcze ujawnione, ale wygląda na to, że cały czas dostarczała przeciwnikom CIA wszystkie informacje na temat spraw organizowanych przez agencję. Po ujawnieniu tożsamości naszych głównych bohaterów, Luke, Emma i reszta zespołu CIA muszą uciekać przed przedstawicielami przestępczej organizacji, której się mocno narazili.

FUBAR” nie okazał się wielkim hitem, ale przyciągnął solidną widownię. Podczas swojego pierwszego weekendu wygenerował 88,94 mln godzin. Premiery drugiego sezonu należy spodziewać się najwcześniej pod koniec bieżącego roku.

zdj. Netflix