Arnold Schwarzenegger wróci na Netfliksa. Będzie 2. sezon serialu „FUBAR”

Spodobał Wam się pierwszy serialowy projekt Arnolda Schwarzeneggera? Jeśli tak, to mamy dobrą wiadomość. Netflix potwierdził, że „FUBAR” doczeka się drugiego sezonu.

FUBAR” dostanie drugi sezon

W maju na platformę Netflix trafił serialowy akcyjniak „FUBAR”, którego głównym gwiazdorem jest Arnold Schwarzenegger. Obok legendarnego gwiazdora pojawiła się Monica Barbaro, którą mogliśmy oglądać w zeszłym roku w filmie „Top Gun: Maverick”. Komedia wypełniona akcją doczeka się kontynuacji. Podczas tegorocznego TUDUM informację na temat przedłużenia serialu na drugi sezon ujawnił sam Schwarzenegger. Możemy się spodziewać, że „FUBAR” powróci z nową serią w przyszłym roku.

Sprawdź też: HBO Max usunie mnóstwo filmów. Ostatni moment, żeby je obejrzeć!

FUBAR” nie okazał się wielkim hitem, ale przyciągnął solidną widownię. Podczas swojego pierwszego weekendu (czwartek-niedziela) wygenerował 88,94 mln godzin. Jest to wynik lepszy od jednej z ostatnich nowości streamingowego giganta, czyli „Dyplomatki”, która mogła liczyć w pierwszy weekend na 57 mln godzin i też otrzymała drugi sezon. Serial przyciągnął jednak wyraźnie mniej widzów niż największy z ostatnich hitów Netfliksa, czyli „Nocny agent”, który wygenerował aż 168 mln godzin. Po trzech weekendach „FUBAR” ma na koncie 219,25 mln godzin.

Arnold Schwarzenegger w serialu „FUBAR

Bohaterem serialu jest agent CIA u progu emerytury, który zostaje zmuszony do powrotu w teren. Podczas swojej ostatniej misji odkrywa rodzinny sekret. Serial zapowiadany jest jako pełna akcji i humoru opowieść o rodzinie z grupą szpiegów w tle. Premierę serialu „FUBAR” zapowiedziano na platformie Netflix na 25 maja. Na produkcję złoży się osiem godzinnych epizodów. Twórcą serialu jest Nick Santora. Sam Schwarzenneger będzie natomiast  producentem wykonawczym.

W obsadzie serialu są także: Jay Baruchel, Fortune Feimster, Milan Carter, Travis Van Winkle, Gabriel Luna, Andy Buckley, Aparna Brielle, Barbara Eve Harris i Fabiana Udenio.

 

zdj. Netflix