Arnold Schwarzenegger zagra w serialu o szpiegach od Skydance Television

Arnold Schwarzenegger zagra główną rolę w nowym serialu telewizyjnym powstającym dla studia Skydance Television. W ramach swojego pierwszego aktorskiego projektu na małym ekranie, były gubernator Kalifornii wcieli się w rolę mężczyzny uwikłanego w międzynarodową intrygę szpiegowską. Rdzeniem opowieści ma być relacja bohatera z jego córką. 

Poza odegraniem głownej roli Schwarzenneger dołączył do niezatytułowanego jeszcze serialu jako jego producent wykonawczy. Studio Skydance, z którym aktor wyprodukował wcześniej filmy „Terminator: Genisys” i „Terminator: Mroczne przeznaczenie” reprezentują David Ellison, Dana Goldberg i Bill Bost. Dodajmy, że Skydance przygotowuje równocześnie nowy serial o przygodach Jacka Reachera. W przypadku obu serii showrunnerem został Nic Santora („Scorpion”).

Data premiery nie została jeszcze ustalona. Twórcy serialu poszukują obecnie platformy streamingowej, która zdecyduje się na pokazanie serialu.

Ostatnim projektem telewizyjnym Schwarzeneggera był program reality show „The Apprentice”, który aktor prowadził i produkował od piętnastego sezonu, zastępując w tej roli Donalda Trumpa. W najbliższej przyszłości aktora będziemy oglądać w pełnometrażowym „Kung Fury II: The Movie” i „Triplets”, kontynuacji hitowych „Bliźniaków” z Dannym DeVito

Źródło: Comicbook.com / zdj. Paramount Pictures