„Attack on Titan” dobiega końca! Wyciekła dokładna data premiery ostatniego rozdziału

Finałowe spotkani z bohaterami „Attack on Titan”, hitowego anime opartego na mandze Hajime Isayamy, otrzymało dokładną datę premiery. Produkcję z podtytułem „The Final Chapters Special 2” zobaczymy za niecałe dwa miesiące.

Przypomnijmy, że produkcją ostatniej odsłony anime opartego na kultowej mandze zajęła się inna wytwórniaWit Studio zostało zastąpione przez studio MAPPA. W ubiegłym roku do kin w Japonii trafiło z kolei pełnometrażowe anime „Attack on Titan: Chronicle”, którego zadaniem było streszczenie poprzednich sezonów przygód Eren Jaeger. 

Finałowe rozdziały „Attack on Titan” kontynuują opowieść o starciu ludzkości z masywnymi, ludożerczymi stworzeniami. W ostatniej części los świat stoi na włosku: Eren prowadzi armię w stronę Marley, zdeterminowany by zniszczyć wszystkich i wszystko, co zagrozi Eledii. Jego krwawą misję spróbują powstrzymać dawni kompani.

Choć wytwórnia nie potwierdziła jeszcze tej informacji, najnowszy raport wskazuje, że ostatnia odsłona „Attack on Titan” zadebiutuje dokładnie 4 listopada tego roku. Za reżyserię finałowego rozdziału raz jeszcze odpowiada Yuichiro Hayashi. W obsadzie głosowej są między innymi Yuki Kaji, Yui Ishikawa, Marina Inoue, Hiro Shimono, Shiori Mikami, Kisho Taniyama i Yu Shimamura. 

Źródło: Polygon / zdj. Crunchyroll / MAPPA