„Attack on Titan” powraca po raz ostatni! Oto zwiastun finałowego starcia. Premiera w tym roku

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od finałowego spotkania z bohaterami „Attack on Titan”, hitowego anime opartego na podstawie mangi Hajime Isayamy. Zerknijcie na pokazany właśnie – podczas konwentu Anime Expo w Los Angeles – krótki zwiastun produkcji z podtytułem „The Final Chapters Special 2”

Przypomnijmy, że produkcją ostatniej odsłony anime opartego na kultowej mandze zajęła się inna wytwórniaWit Studio zostało zastąpione przez studio MAPPA. W ubiegłym roku do kin w Japonii trafiło z kolei pełnometrażowe anime „Attack on Titan: Chronicle”, którego zadaniem było streszczenie poprzednich sezonów przygód Eren Jaeger. 

Finałowe rozdziały „Attack on Titan” kontynuują opowieść o starciu ludzkości z masywnymi, ludożerczymi stworzeniami. W ostatniej części los świat stoi na włosku: Eren prowadzi armię w stronę Marley, zdeterminowany by zniszczyć wszystkich i wszystko, co zagrozi Eledii. Jego krwawą misję spróbują powstrzymać dawni kompani.

Za reżyserię odpowiada Yuichiro Hayashi. W obsadzie głosowej są między innymi Yuki Kaji, Yui Ishikawa, Marina Inoue, Hiro Shimono, Shiori Mikami, Kisho Taniyama i Yu Shimamura. 

Ostatnia odsłona „Attack on Titan” zadebiutuje jesienią tego roku. 

Zdj. Crunchyroll / MAPPA