„Avengers: Koniec gry” na Blu-ray i DVD – przegląd ofert i specyfikacja

4 września swoją premierę będą miały wydania Blu-ray i DVD z filmem „Avengers: Koniec gry” będącym największym filmowym wydarzeniem w kinowym świecie Marvela. We wpisie znajdziecie przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Polski dystrybutor, którym jest Galapagos Films, przygotował dla fanów Marvela cztery wydania z filmem. Do sprzedaży trafią: wydanie DVD w plastikowym opakowaniu oraz trzy wydania Blu-ray w tym wydanie 2D w plastikowym opakowaniu, wydanie 3D+2D w plastikowym opakowaniu oraz steelbook dostępny w sieci MediaMakrt, w którym umieszczone zostaną dwie płyty: płyta z filmem w wersji 3D i płyta 2D z filmem i dodatkami. Na polskim rynku zabraknie edycji na 4K UHD. Na płytach Blu-ray  znajdziemy oryginalną ścieżkę dźwiękową DTS-HD Master Audio 7.1, polski dubbing w formacie Dolby Digital 5.1 oraz polskie napisy.

Przy okazji premiery najnowszej części „Avengers” do sklepów trafi też łączony pakiet ze wszystkimi częściami serii. Wydanie dostępne będzie zarówno na DVD, jak i Blu-ray.

O filmie

Czwarta część serii „Avengers” to punkt kulminacyjny i jedyne w swoim rodzaju zwieńczenie epickiej podróży, obejmującej 22 połączone ze sobą historie. Ziemscy bohaterowie zrozumieją wreszcie, jak wielkich poświęceń wymaga zachowanie naszej kruchej rzeczywistości. To opowieść o przyjaźni, współpracy i o tym, że trzeba zapomnieć o tym, co nas dzieli, żeby pokonać wszelkie przeciwności. Peter Travers z Rolling Stone pisze: „Przygotujcie się na wielkie wow!”.

 „Avengers: Koniec gry” Blu-ray 3D+2D — steelbook

Gdzie kupić?

Brak ofert

 „Avengers: Koniec gry” Blu-ray 3D+2D — opakowanie plastikowe

 Gdzie kupić?

 „Avengers: Koniec gry” Blu-ray — opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

 „Avengers: Koniec gry” DVD — opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Avengers Kompletna kolekcja 4 filmów Blu-ray — opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Avengers Kompletna kolekcja 4 filmów DVD — opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Materiały dodatkowe

  • Reportaże: Wspomnienie o Stanie Lee, Początek wszystkiego: casting Roberta Downeya Jr., Człowiek spoza czasu: Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa: za wszelką cenę, Bracia Russo: jak powstawał "Koniec gry", Kobiety MCU, Brat Thor
  • Gagi
  • Sceny niewykorzystane
  • Komentarz Audio

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Galapagos

Data wydania

04.09.2019

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

173

Liczba nośników

1/2

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.39:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD Master Audio 7.1 angielski

Polska wersja

Dolby Digital 5.1 (dubbing) i napisy

źródło: Marvel / Disney / Galapagos